Momo infolinia | Kontakt, telefon, adres, dane kontaktowe


Momo infolinia


Kategoria: celebryci

Momo kontakt z potworem. Informacje kontaktowe, numer telefonu oraz gdzie można znaleźć Momo. Skorzystaj z dostępnego numeru, aby nawiązać kontakt.

Momo kontakt

Potwór Momo zaistniał w internecie w 2016 roku dzięki popularnemu viralowi. Reddit szybko rozsławił "potwora", który w rzeczywistości jest rzeźbą wykonaną przez japońską firmę Link Factory, specjalizującej się w efektach specjalnych.

Internet jednak rozsławił Momo jako potwora, z którym można nawiązać kontakt przez aplikacje Whatsapp, a filmiki z reakcjami na YouTube osiągają ogromną liczbę wyświetleń. Ludzie są świetni w dopowiadaniu historii do różnych niecodziennie wyglądających lub strasznych, wykreowanych postaci. W wyniku czego do  Momo przypisano historie, że dzwoniąc pod ten numer, można otrzymać przerażające zdjęcia.

Momo infolinia

Jeśli zastanawiałeś się, jaki jest numer do Momo tu znajdziesz odpowiedź na to jaki jest prawdziwy numer do Momo. Aby skontaktować się z Momo, należy posiadać aplikacje Whatsapp i zadzwonić na dostępny numer telefonu do Momo.

Telefon: +81 3 4510 2539

Momo adres

Numer kierunkowy wskazuje na to, że Momo znajduje się w Japonii, co by się zgadzało z tym gdzie odbyła się wystawa rzeźb w 2018 roku, na którym to pierwszy raz pojawił się Momo. Sama rzeźba znajduje się na piętrze budynku oznaczonego jako B2. Koszt wstępu do galerii wynosi ¥500, czyli w okolicach 18 PLN.

Vanilla Gallery, w której odbyła się wystawa znajduje się w Tokyo, Chuo City.

Adres: 8-10-7, Ginza, Chuo 104-0061 Prefektura Tokio

Liczba wyświetleń: 28439