Wersow kontakt | Telefon, numer, adres, kontakt, dane kontaktowe


Wersow kontakt


Kategoria: celebryci

Aktualne dane kontaktowe Wersow. Kontakt z Wersow poprzez E-mail oraz telefon. Pomoc telefoniczna w sprawie zwrotów i reklamacji Wersow Store. Samochód Wersow.

Weronika Sowa Wersow jest jedną z topowych polskich influenserek. Dziewczyna zdobyła popularność po dołączeniu do Ekipy. Aktualnie Wersow prowadzi kanał na platformie YouTube, a także profil na Instagramie i TikToku.  

Wersow kontakt

Kontakt z Wersow można uzyskać mailowo. Podany adres poczty elektronicznej jest oficjalnie podany przez Weronikę. Kontakt korzystając z adresu mailowego, zaleca się w sprawach biznesowych. Wszelkie propozycje współprac z Wersow powinny być kierowane pod podany adres mail.

E-mail: [email protected]

NIP: 6751700994

Wersow Store — dane kontaktowe

Wersow Store  jest prowadzony i zarządzany przez Weronikę Sowe (Wersow). Siedziba sklepu znajduje się w Krakowie (ul. Moniuszki 26/10, 31-523 Kraków). Kontakt ze sklepem Wersow, Wersow Store można również uzyskać mailowo pod adresem:

E-mail: [email protected]

Wersow Store reklamacja

Aby zareklamować towar zakupiony w sklepie Wersow Store, należy pobrać oraz uzupełnić formularz zwrotu. Wadliwy towar wraz z formularzem powinien zostać odesłany na adres WERSOW, ul. Moniuszki 26/10, 31-523 Kraków.

Zwrot zostaje rozpatrzony w okresie 14 dni. W wypadku odrzucania reklamacji towar zostaje odesłany z powrotem.

Liczba wyświetleń: 22030