Ekipa Friza | Kontakt, telefon, e-mail, numer, płyta ekipy, adres


Ekipa Friza


Kategoria: inne

Sprawdź numer telefonu do Friza i Ekipy. Łącz się z Ekipą online i telefonicznie. Poznaj numer telefonu do Friza i Ekipy. Dowiedz się wszystkich informacji o członkach Ekipy, cenie płyty i najnowszych projektach Ekipy.

Dom ekipy adres:

Kraków

Kontakt ekipatonosi:

kontakt@ekipatonosi.pl

Ekipa Holding SA kontakt:

Adres:

ul. Emaus 5, 30-201 Kraków

E-mail:

k.misialkiewicz@ekipasa.pl

Ekipa kontakt

Potrzeba skontaktować się z obsługą klienta sklepu ekipatonosi? W razie problemów z zamówieniami ze sklepu Ekipatonosi skorzystaj z Infolinii lub adresu e-mail. EKIPA HOLDING SA to spółka funkcjonująca na giełdzie. W razie pytań skorzystaj z adresu poczty elektronicznej.

Płyta ekipy:

Friz razem z członkami ekipy, stworzyli ogromny projekt muzyczny Ekipa sezon 3, płyta w całości została ukazana fanom w marcu 2021. Największą popularność wśród piosenek z płyty zdobyły piosenki: EKIPA-ZYGZAK (feat. Jacuś), EKIPA - 3KIPA, EKIPA - NAPAD NA BANK (feat. Roxie). Sukces projektu jest niepodważalny, zyski z płyty Ekipa szacuje na ponad 3 miliony złotych. Pierwszy koncert Ekipy odbędzie się na początku sierpnia w Krakowie, wstęp będą miały osoby posiadające limitowany bilet, który znajdował się w limitowane wersji premium deluxe boxa. 

 

Numer telefonu do Friza:

Liczba wyświetleń: 5229