Ekipa Friza | Kontakt, telefon, e-mail, numer, płyta ekipy, adres


Ekipa Friza


Kategoria: celebryci

Sprawdź numer telefonu do Friza i Ekipy. Łącz się z Ekipą online i telefonicznie. Poznaj numer telefonu do Friza i Ekipy. Telefon Werow, Mini Majk, Marcysia.

Dom ekipy adres

Dom ekipy Friza znajduje się w Krakowie. Dokładny adres zamieszkania twórców nie jest znany ani udostępniony dla widzów.

Kraków

Kontakt ekipatonosi

[email protected]

Ekipa Holding SA kontakt:

Adres: ul. Emaus 5, 30-201 Kraków
E-mail: [email protected]

Dom Ekipy adres

Aktualnie adres domu ekipy nie jest podany do informacji publicznej. Wynika to z potrzeby prywatności członków ekipy. Adres dom ekipy jest jedną z częściej wyszukiwanych fraz w internecie. Jedyne dane adresowe domu ekipy Friza to miasto, w którym się znajduje

Dom ekipy adres: Kraków

Ekipa kontakt

Potrzeba skontaktować się z obsługą klienta sklepu ekipatonosi? W razie problemów z zamówieniami ze sklepu Ekipatonosi skorzystaj z Infolinii lub adresu e-mail. EKIPA HOLDING SA to spółka funkcjonująca na giełdzie. Telefoniczny kontakt z Ekipą Friza nie jest możliwy pod jednym numerem. Należy wiedzieć, że nie istnieje jeden numer do youtuberów. Każdy z twórców posiada prywatny telefon kontaktowy. W razie pytań skorzystaj z adresu poczty elektronicznej.

Młodzi widzowie często wyszukują również numer do Marcysi. Należy jednak pamiętać, że osoby publiczne posiadają zwykle numery prywatne. Jedyny kontakt z influencerką możliwy jest przez jeden z jej kanałów społecznościowych, numer telefonu do Marcysi jest nieznany.

Numer do Ekipy: ...

Płyta ekipy:

Friz razem z członkami ekipy, stworzyli ogromny projekt muzyczny Ekipa sezon 3, płyta w całości została ukazana fanom w marcu 2021. Największą popularność wśród piosenek z płyty zdobyły piosenki: EKIPA-ZYGZAK (feat. Jacuś), EKIPA - 3KIPA, EKIPA – NAPAD NA BANK (feat. Roxie). Sukces projektu jest niepodważalny, zyski z płyty Ekipa szacuje na ponad 3 miliony złotych. Pierwszy koncert Ekipy odbędzie się na początku sierpnia w Krakowie, wstęp będą miały osoby posiadające limitowany bilet, który znajdował się w limitowane wersji premium deluxe boxa. 

Numer do Friza – numer telefonu do ekipy

Wielu widzów twórcy, jakim jest Friz poszukuje aktualny numer tel do Friza. Aby skontaktować się z youtuberem, można skorzystać z danych dostępnych w zakładce dodatkowe informacje. Dane, które są dostępne nie zawierają w sobie numeru telefonu do Friza.

Jaki jest numer do Friza? Aktualny telefon kontaktowy nie jest dostępny. Aby uzyskać aktualny telefon Friza, należy uzyskać go od zainteresowanego. 

Numer do Wersow – numer do Weroniki Sowy

Weronika Sowa Wersow jest jedną z członkiń Ekipy Friz. Dziewczyna często organizuje wydarzenia, w których widzowie mogą skontaktować się z nią przez telefon. Chcąc uzyskać numer telefonu do Wersow lub numer telefonu do Weroniki Sowy, należy dokładnie śledzić media społecznościowe twórczyni. Wersow umożliwia również kontakt przez Instagram. Często jest tam aktywna i odpisuje na wiadomości i pytania od widzów w wiadomościach prywatnych. Wersow kontakt z widzami utrzymuje również poprzez komentarze pod zdjęciami.

Numer do Mini Majka

W jednym z filmów członka Ekipy podczas montażu numer do Mini Majka nie został zablurowany. W wyniku takiego działania numer telefonu do Mini Majka wyciekł do sieci. Majkel poinformował widzów o zmianie numeru kontaktowego po tym incydencie. 

Liczba wyświetleń: 53628