Infolinia High League | Telefon, kontakt, numer, dane kontaktowe


Infolinia High League


Kategoria: sport

Informacje kontaktowe High League by Malik Montana. Zyskaj kontakt z biurem obsługi klienta. Odpowiedzi na pytania dotyczące walk, zakup ppv. High League MMA informacje dodatkowe.

High League by Malik Montana

E-mail

[email protected] oraz [email protected]

Administrator danych osobowych

H-AGENCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: ul. Alfreda Lityńskiego 10B/21, 16-400 Suwałki
NIP: 8442371648
REGON: 388036589
KRS: 0000880789

Kiedy odbędzie się gala High League 2021?

Gala High League 2021 odbywa się 28.08.2021. Będzie to debiutancka gala organizowana przez Malika Montanę.

Miejsce gali High League 2021

Początkowo miejsce gali nie zostało podane publicznie. Spekulowano różne propozycje miejsc organizacji gali. Końcowo okazało się, że gala High League 2021 odbędzie się w Ergo Arenie w Gdańsku. Włodarze federacji planują udział publiczności w gali. Nie jest to jeszcze pewna informacja, wszystko jest zależne od sytuacji pandemicznej w kraju.

High League MMA 2021 Walki

Kto walczy na High League 2021? Główną walką wieczoru jest pojedynek Lexy Chaplin z Natalią Natsu Karczmarczyk. Następna ciekawą walką jest spór Lil Masti z Ewą Brodnicką. Z kolei z walk mężczyzn najciekawiej zapowiada się pojedynek rapera Josefa Bratana z tiktokerem Cesarzem Narcyzem. Dokładny opis walk znajduje się na stronie.

Jakie wymagania techniczne musi spełniać sprzęt, aby obejrzeć gale?

Chcąc oglądnąć gale High League 2021 po zakupie PPV, warto upewnić się, że sprzęt, na którym planujemy oglądać walki, spełnia podawane przez federację wymagania techniczne. 

Komputery stacjonarne: warto zadbać, aby system był zaktualizowany do najnowszej wersji. Przeglądarka internetowa również powinna być uaktualniona. Dokładne warunki sprzętowe takie jak parametry procesora czy pamięci RAM znajdują się  na Stronie High League.

Urządzenia mobilne: należy pamiętać, aby system oraz przeglądarka były zaktualizowane do najnowszej wersji.

Reklamacje High League PPV

Jeśli serwis posiada wady techniczne, niezwiązane z podanymi wymaganiami technicznymi, użytkownik ma prawo zgłosić reklamacje. Reklamacje można zgłosić poprzez formularz zgłoszeniowy. Usługodawca High League w ciągu 14 dni powinien rozpatrzyć reklamacje. Reklamacji nie można zgłosić w razie niezadowolenia z treści cyfrowej.

Liczba wyświetleń: 10492