Infolinia FAME MMA | Kontakt, telefon, numer, adres, email 


Infolinia FAME MMA


Kategoria: sport

Aktualna data kolejnego wydarzenia sportowego FAME MMA. Odpowiedzi na pytania dotyczące karty walk gali FAME. Dane kontaktowe Biura Obsługi Kliena FAME MMA.

FAME MMA kontakt

Kontakt z federacją FAME MMA można uzyskać poprzez pocztę elektroniczną. Konsultanci udzielają pomocy po otrzymaniu zgłoszenia. Pod podanym kontaktowym adresem e-mail można również zgłosić chęć usunięcia konta w serwisie FAME MMA.

E-mail: [email protected]

Adres korespondencyjny

FAME MMA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Swarzędzu przy ul. Dworcowej 4B/3, 62-020 Swarzędz.

Fame MMA telefon

Aktualnie Biuro Obsługi Klienta Fame MMA nie prowadzi obsługi telefonicznej. Z tego względu numer do Fame MMA nie jest dostępny.

Numer do Fame MMA Cage

Aby zadać pytanie na wizji podczas Fame MMA Cage z zawodnikami, należy wysłać SMS na numer Fame MMA – 7157 o treści FAME.treść pytania. Najciekawsze zapytania są przedstawiane na wizji przez widza. Ze względu na dużą ilość pytań taka forma zgłaszania się do rozmowy telefonicznej z zawodnikami jest najbardziej efektywna.

Koszt wysłania wiadomości do Fame MMA to 1,23 zł brutto. Połączenie nie jest płatne, ponieważ to widz odbiera od produkcji Cage.

Kto walczy na FAME MMA?

Zawodnicy, którzy zawalczą podczas kolejnej gali FAME MMA nie zostali jeszcze oficjalnie przedstawieni. Federacja przedstawiła do tej pory jedynie jednego uczestnika — Miksera. Były członek Ekipy Friza potwierdził swój udział w walce. Jego przeciwnik nie jest jeszcze znany. Oponent Miksera zostanie ogłoszony na najbliższej konferencji FAME 11, która odbędzie się 15 sierpnia 2021 r. Dodatkowo włodarze FAME MMA zapowiedzieli ujawnianie nowych uczestników codziennie po konferencji.

Kiedy odbędzie się Fame MMA?

Wszystkie gale Fame MMA są szeroko zapowiadane w internecie. Chcąc być na bieżąco z harmonogramem wydarzeń Fame MMA, warto zaobserwować profil federacji w portalu społecznościowym Instagram.

Fame MMA za darmo?

Legalnie walkę można obejrzeć jedynie po zakupie PPV. Licencja zezwala na oglądanie gali online. Koszt takiej usługi wynosi 27,99 zł za wersję podstawową, która gwarantuje możliwość dostępu do nagrania gali 48h od zakończenia wydarzenia. Istnieje również licencja PPV w wersji premium, której koszt wynosi 32,99 zł. Wybór tego poświadczenia gwarantuje kupującemu dostęp do nagrań przez 7 dni po zakończeniu gali. W wersji premium użytkownicy zyskują również dostęp do niepublikowanych materiałów jak np. loża szyderców Fame MMA.

Zarząd FAME MMA

W zarządzie federacji FAME MMA znajduje się dwóch członków. Rafał Pasternak oraz Krzysztof Rozpara. Pomysłodawcy i założyciele federacji posiadają również wspólników. Współudziałowcy to znane w internecie osobowości. Wojciech Gola oraz Michał Baron znany jako BOXDEL. 

Liczba wyświetleń: 26336