Calypso infolinia | Telefon, kontakt, adres, numer, dane kontaktowe


Calypso infolinia


Kategoria: sport

Telefoniczny kontakt z Calypso możliwy dzięki infolinii telefonicznej. Zyskaj połączenie z konsultantem Calypso infolinia. Aktualne dane kontaktowe Calypso na stronie infolinii.

Calypso kontakt

Calypso to sieć siłowni oraz obiektów fitness rozlokowanych w całej Polsce. Skontaktować się z Calypso można skorzystać z infolinii lub formularza kontaktowego. Formularz kontaktowy wymaga podania danych kontaktowych takich jak imie i nazwisko oraz adres e-mail. Trzeba też oczywiście wpisać treść wiadomości, która ma zostać przekazana do Biura Obsługi Klienta. Formularz kontaktowy jest jedną z form infolinii Calypso. 

Adres Calypso

02-801 Warszawa, ul. Puławska 427

Infolinia Calypso

Telefoniczny kontakt z Calypso możliwy dzięki infolinii. Jest ona obsługiwana przez Biuro Obsługi Klienta Calypso. Numer infolinii Calypso +48 22 113 99 00 jest dostępny  w wybranych godzinach. Połączenia telefoniczne są realizowane w dni robocze od 9:00 do 19:00 oraz w soboty w godzinach 8:00-14:00.

Calypso infolinia to idealny sposób na uzyskanie odpowiedzi na pytania związane z karnetem lub aktualnym cennikiem usług Calypso.

Liczba wyświetleń: 3910