Prime MMA infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Prime MMA infolinia


Kategoria: sport

Uzyskaj wszystkie informacje dotyczące gali Prime MMA. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta Prime MMA dzięki infolinii. Aktualny kontakt Prime MMA dostępny na stronie infolinii.

Czym jest Prime MMA?

Obecnie na rynku walk freak fight dostępnych jest wiele federacji. Ostatnio założoną federacją na rynku jest Prime MMA. Aktualnie o federacji niewiele wiadomo, większość informacji owiana jest tajemnicą.

Jak obejrzeć Prime Show MMA? Aby uzyskać dostęp do całego show, należy wykupić dostęp PPV (pay per view). Na razie cena za PPV Prime MMA nie jest znana. Najprawdopodobniej koszt obejrzenia gali zamknie się w przedziale 20-50 zł.

Kto zawalczy na Prime MMA?

Karta walk nie została ogłoszona, a walki będą publikowane stopniowo. Główną walką wieczoru jest Marek „Lord Kruszwil” Kruszel vs Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak.

Kolejnym starciem, które została już zakontraktowane w PRIME MMA jest walka Jasia Kapeli z Ziemowitem Piast Kossakowskim. Wiele osób przewidywało, że rywalem Kapeli okaże się Krzysztof Stanowski. Oficjalnie rywal zostanie potwierdzony na pierwszej konferencji Prime MMA.

Prime MMA kontakt

Chcąc skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Prime MMA, warto odwiedzić oficjalną stronę federacji. Kontakt Prime MMA może okazać się dostępny jedynie w wybranych godzinach.

Kto założył Prime MMA? Dane kontaktowe

Prime MMA jest zarejestrowaną spółką Z O.O., oznacza to, że jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowniczym pod numerem 0000929710.

Numer KRS: 0000929710
Numer REGON: 520299901
Numer NIP: 8943175734

Adres: JERZEGO BAJANA 24B / 3, 54-129 WROCŁAW

Właścicielem Prime MMA jest Tomasz Bezrąk, natomiast swoje udziały w spółce posiadają Marcin Birka oraz Bartosz Szuba.

Liczba wyświetleń: 2043