Srebrna Linia Tychy | Infolinia dla Seniora, kontakt, numer


Srebrna Linia dla Seniora Tychy


Kategoria: usługi

Co to jest Srebrna Linia Tychy? Srebrna Linia Infolinia dla Seniora Tychy kontakt telefoniczny, telefon kontaktowy, numer telefonu. Srebrna Linia porady.

Srebrna Linia – Infolinia dla Seniora Tychy

Od 2020 roku jest prowadzony specjalny projekt dla Tyskich seniorów, jakim jest Srebrna Linia. Przede wszystkim pełni ona funkcję doradczą, interwencyjną, a także informacyjną. 

Ważnym aspektem jest to, że w ramach programu zostało przeprowadzone wiele rozmów z mieszkańcami miasta. Bardzo często były to osoby samotne, które miały wiele problemów zdrowotnych. 

Zdarzały się przypadki, że osoby które dzwonili na Srebrną Linię Tychy potrzebowały specjalnej konsultacji z psychologiem, który był dostępny w ramach tego programu. 

Srebrna Linia Tychy kontakt telefoniczny

Dotyczący projektu Srebrna Linia Tychy kontakt telefoniczny funkcjonuje pod numerem telefonu, jakim jest 793 516 516. Godnym uwagi jest fakt, że połączenia są odbierane przez konsultantów wyłącznie w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00. W pozostałych godzinach połączenie nie można zostać zrealizowane przez interesanta.

Telefon dla Seniora Srebrna Linia Tychy jest bardzo potrzebnym programem. Aktualnie wiele ludzi potrzebuje konsultacji z psychologiem z różnych powodów. Realizując połączenie na podany numer, emeryci mogą skorzystać z fachowej pomocy specjalisty. W całym kraju funkcjonuje również ogólnodostępna infolinia dla seniora.

Liczba wyświetleń: 75