Infolinia dla seniora | Telefon, kontakt, numer, pomoc dla seniorów


Infolinia dla seniora


Kategoria: usługi

Telefoniczna infolinia dla seniora dostępna codziennie w wybranych godzinach. Wsparcie dla seniorów na infolinii. Oferowana pomoc w zakupach dla potrzebujących seniorów.

Telefon dla Seniorów

Telefon kontaktowy dla seniorów został uruchomiony przez Szlachetną Paczkę. Inicjatywa infolinii dla seniora została wprowadzona w życie po badaniach przeprowadzonych przez Szlachetną Paczkę. Jak wynika z raportu, wśród seniorów istnieje realny problem samotności. Telefon został uruchomiony, aby przeciwdziałać temu negatywnemu zjawisku.

Infolinia dla seniora: 12 333 70 88

Numer infolinii jest obsługiwany przez wolontariuszy. Kontakt telefoniczny jest możliwy codziennie w godzinach 10:00-12:00 oraz 17:00-19:00. W tych godzinach konsultanci telefoniczni obsługują infolinię dla seniorów.

Na podany numer może zadzwonić każdy potrzebujący pomocy w tak codziennej czynności, jaką są zakupy. Warto pamiętać, że na infolinię telefoniczną dla seniorów można zadzwonić nie tylko w przypadku potrzeby pomocy z zakupami, ale także w sytuacji potrzeby rozmowy.

Wolontariusze Szlachetnej Paczki pracujący na infolinii po wcześniejszym ustaleniu udzielają codziennej pomocy w robieniu zakupów czy załatwianiu potrzebnych spraw w urzędzie czy na poczcie.

Pomoc dla seniorów — telefon

Warto skorzystać z telefonicznej infolinii dla seniorów. Zachęca się do korzystania z podanego numeru kontaktowego. Telefon wsparcia dla seniorów pozwala zwalczyć problem samotności wśród osób starszych.

Telefon: 12 333 70 88

Liczba wyświetleń: 919