ZOO Wrocław infolinia | Kontakt, telefon, numer, dane kontaktowe


ZOO Wrocław infolinia


Kategoria: turystyka

Aktualny kontakt ZOO Wrocław dostępny na stronie infolinii. ZOO Wrocław telefon dla osób zainteresowanych. Skontaktuj się z obsługą klienta ZOO Wrocław ☎.

ZOO Wrocław kontakt

Zoo we Wrocławiu jest jedną z ciekawszych atrakcji tego miasta. W przypadku potrzeby kontaktu z obsługą klienta ZOO Wrocław istnieje możliwość skorzystania z infolinii. Warto wiedzieć, że dostępne są także inne formy kontaktu.

Adres: ul. Z. Wróblewskiego 1-5, 51-618 Wrocław

Poza infolinią ZOO Wrocław kontakt z klientami realizowany jest także mailowo. Biuro Obsługi Klienta odpowiada na wiadomości kierowane na adres [email protected]. BOK Zoo Wrocław nie jest jednym działem, z jakim można się skontaktować.

E-mail: [email protected]

Infolinia ZOO Wrocław

Telefoniczna infolinia ZOO Wrocław jest obsługiwana przez konsultantów telefonicznych Punktu Obsługi Klienta. ZOO Wrocław telefon jest odbierany w godzinach pracy kas biletowych od poniedziałku do niedzieli. Pod podanym numerem można uzyskać informacje dotyczące cen biletów, godzin pracy oraz harmonogramu pracy w ZOO we Wrocławiu.

ZOO Wrocław telefon: + 48 71 340 71 19 oraz +48 71 340 71 01

Dodatkową formą infolinii wprowadzoną w niedawnym czasie przez ZOO Wrocław infolinia prowadzona przez pawiany masajskie. Infolinia Zoo Wrocław działa jedynie przez 24h od jej uruchomienia. Jeżeli taki sposób komunikowania się, wpłynie pozytywnie na zwierzęta, istnieje możliwość ponownego uruchomienia infolinii. Atrakcja ZOO Wrocław telefon dla pawianów przeznaczyła jedynie na dobę. Dla wszystkich osób, które chcą porozmawiać ze zwierzęciem udostępniono numer  510 957 643. Oczywiście koszty za połączenie zgodne są z taryfą operatora.

Telefon: 510 957 643 

Liczba wyświetleń: 1073