STS infolinia | Telefon, kontakt, numer, adres, dane kontaktowe


STS infolinia


Kategoria: usługi

STS pomoc online dostępna jest na infolinii kontaktowej. Kontakt telefoniczny z biurem obsługi klienta STS. Pomoc telefoniczna dla graczy STS. Całodobowa infolinia STS 24h.

STS Telefon

Wielu użytkowników poszukuje numeru telefonu STS. Kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta STS nie jest możliwy, ponieważ biuro STS nie posiada telefonu kontaktowego. Istnieją inne formy kontaktu STS, które są łatwo dostępne dla graczy.

STS Kontakt

Kontakt z konsultantem obsługi klienta STS jest możliwy na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest formularz kontaktowy dostępny na stronie. Wszystkie pytania i problemy użytkowników są przetwarzane i rozwiązywane przez zespół obsługi klienta. Kolejnym sposobem kontaktu z STS jest czat online aktywny przez 24h. Przed rozpoczęciem rozmowy z obsługą należy uzupełnić dane takie jak email, imie oraz kategorię zapytania. Gracze posiadają tematy do wyboru dotyczące między innymi promocji STS, wypłaty środków czy weryfikacji konta.

Reklamacje STS

Reklamacje STS można składać droga mailową lub listownie. Ważne, aby w wiadomości podać potrzebne informacje takie jak imie i nazwisko, adres, datę zdarzenia, którego reklamacja dotyczy, numer kuponu oraz oczywiście treść właściwą reklamacji.

E-mail: [email protected]

Adres korespondencyjny STS

Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.
Ul. Porcelanowa 8, 40-246 Katowice

Reklamacje mogą być składane do 30 dni od daty ogłoszenia wyników, po tym czasie reklamacja zostaje odrzucona.

Zakłady bukmacherskie dostępne są wyłącznie dla pełnoletnich graczy!

Liczba wyświetleń: 23559