Prezentmarzeń infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Prezentmarzeń infolinia


Kategoria: usługi

W razie dodatkowych pytań skorzystaj z infolinii Prezentmarzeń. Kontakt Prezentmarzeń dostępny na stronie infolinii. Skontaktuj się z BOK Prezentmarzeń +48 600 763 700

Prezentmarzeń kontakt

Chcąc skontaktować się z Obsługą Klienta Prezent Marzeń, można skorzystać z dostępnych na stronie danych kontaktowych. Wszelkie pytania dotyczące voucherów można kierować telefonicznie na infolinie Prezentmarzeń oraz online na adres poczty elektronicznej [email protected]. Biuro Obsługi Klienta Prezentmarzeń obsługuje kontakt z klientem także pod adresem [email protected]. Dodatkowo dostępny jest formularz kontaktowy, który pozwala na wysłanie zapytania do odpowiedniego działu Prezentmarzeń.

Infolinia Prezentmarzeń

Dla osób posiadających Voucher dostępna jest telefoniczna infolinia Prezentmarzeń dostępna jest infolinia 24/7. Wsparcie konsultantów można uzyskać całodobowo po podaniu danych vouchera. Osoby nieposiadająca jeszcze vouchera Prezentmarzeń również mogą liczyć na pomoc telefoniczną konsultantów. Infolinia Prezentmarzeń jest dostępna pod numerem +48 600 763 700 w godzinach 9:00-17:00 przez cały tydzień.

Prezentmarzeń telefon: +48 600 763 700

Prezentmarzeń kontakt dla wykonawców

Poniżej dostępne dane kontaktowe dla wykonawców zainteresowanych współpracą z Prezentmarzeń. Szczegółowe informacje możliwe do uzyskania telefonicznie pod numerem +48 600 763 700 (wew. 4) oraz mailowo [email protected].

Liczba wyświetleń: 2193