Sendit infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Sendit infolinia


Kategoria: kurierzy

Platforma Wysyłkowa Sendit kontakt. Skontaktuj się z Biurem Obsług Klienta Sendit przez telefon lub mailowo. Telefoniczna infolinia Sendit pod numerem +48 71 75 00 310.

Sendit kontakt

Jednym z największych portali do nadawania przesyłek online jest Sendit. Chcąc skontaktować się z Sendit, warto skorzystać ze strony infolinii, gdzie dostępne są aktualne dane kontaktowe.

Kontakt Sendit jest możliwy na wiele sposobów, aby każdy z klienta mógł znaleźć przystępną dla siebie opcję. Sendit kontakt jest realizowany telefonicznie oraz online. Aby uzyskać kontakt z Sendit online, należy wypełnić formularz kontaktowy. Obsługa klienta Sendit zapewnia o szybkim przetwarzaniu zapytań przesyłanych elektronicznie.

Sendit adres

Sendit Sp. z o.o.
Franciszka Klimczaka 5/lok 95, 02-797 Warszawa

Infolinia Sendit

Sendit kontakt telefoniczny możliwy jest dzięki infolinii. Sendit infolinia działa pod numerem (+48) 71 75 00 310. Pomoc telefoniczną można uzyskać od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00. Warto pamiętać o przygotowaniu numeru ID klienta oraz kodu telefonicznego. Jest to wymagane w celu weryfikacji klienta przez Sendit.

Sendit telefon: (+48) 71 75 00 310

Liczba wyświetleń: 2755