Infolinia Premium Mobile | Adres, numer, kontakt, informacje dodatkowe, telefon


Premium Mobile Infolinia


Kategoria: operatorzy

Infolinia Premium Mobile to najszybszy sposób na uzyskanie pomocy technicznej. Kontakt z Premium Mobile zapewni stałym klientom stały dostęp do najnowszych produktów.

Dzwoniąc i znajdując dogodne dla siebie rozwiązanie problemu, to tylko kwestia czasu, aby zapomnieć o wszystkich nieprzyjemnościach.

Infolinia Premium Mobile

Telefon: +48 222 300 999 lub 722 792 999 (z telefonu innego operatora)
2999 (z telefonu Premium Mobile) 

Koszt połączenia zgodny z regularną taryfą twojego operatora


Dostępne
Poniedziałek-Piątek: 8:00-21:00
Sobota-Niedziela: 9:00-16:00 
Wigilia: 8:00-15:00 
Sylwester: 8:00-19:00 

W inne święta infolinia jest nieczynna!

Liczba wyświetleń: 3532


Najlepsze usługi Premium Mobile

Będąc klientem Premium Mobile oraz mając problem związany z telefonem, na przykład Usługa po aktywacji nie zaczęła funkcjonować to żaden problem. Pracownicy infolinii Premium Mobile tylko czekają, aby rozwiązać wszelkie komplikacje. Doświadczona kadra pracowników jest gwarancją najwyższego standardu obsługi klienta. Dzięki współpracy z obsługą łatwo znaleźć najlepsze rozwiązanie każdej sytuacji. Konsultanci infolinii Premium Mobile udzielą również pomocy krok po kroku, całkowicie się dostosowując, dzięki temu łatwo osiągnąć pełnie satysfakcji z rozwiązanego problemu. Infolinia Premium Mobile oferuje również wsparcie dla potencjalnych klientów. Przenosząc swój numer oraz mając jakieś wątpliwości, konsultant może przedstawić wszystkie formalności, którymi należy się zająć.

Przekonaj się sam jakie to proste

Nie mając ochoty czytać o aktualnej ofercie na stronie Premium Mobile, możliwe jest zapytanie pracownika infolinii o najnowsze promocje i najlepsze okazje. Oszczędzać można dzięki połączeniom, SMS-om i pakietom Internetu oraz kilku minutowym rozmową. Dostępne są specjalne pakiety, które można aktywować w aplikacji Premium Mobile lub wybierając odpowiedni numer. Pracownicy infolinii są przygotowani na każde pytanie, również takie dotyczące roamingu. Z przyjemnością udzielą wszystkich najważniejszych informacji, więc nie należy obawiać się jakichkolwiek pytań. Premium Mobile zachęca do współpracy. Dzięki planowi dla ambasadorów można zyskać nawet 400zł za polecenie nowemu klientowi. Infolinia Premium Mobile oferuje czysty zysk.