Infolinia Poczta Polska | Telefon, kontakt, adres, śledzenie przesyłek


Poczta Polska infolinia


Kategoria: kurierzy

Wybierz numer na infolinię Poczta Polska! Sprawdź, jaki jest numer na Pocztę Polską! Potrzebny telefon do Poczty Polskiej? Infolinia Poczta Polska jest online!

Poczta Polska Spółka Akcyjna świadczy usługi pocztowe w Polsce. Firma działa w czterech segmentach: Bankowość i Ubezpieczenia, Usługi Logistyczne, Usługi Pocztowe – listy, paczki. Aktualnie Poczta Polska pełni funkcje operatora pocztowego rządu. Oznacza to, że wszelkie listy nadane przez organ państwowy zostaną doręczone przez listonoszy lub kurierów PP.

Infolinia Poczta Polska

Telefoniczna infolinia Poczta Polska nie działa tylko pod jednym numerem. Konsultanci telefoniczni obsługują kilka numerów kontaktowych. Numer Poczty Polskiej 801 333 444 jest przeznaczony do kierowania połączeń z telefonów stacjonarnych. Jeżeli chodzi o infolinie Poczty Polskiej dla telefonów komórkowych, działa ona pod numerem (+48) 438 420 600. Warto wiedzieć, że Poczta Polska numer telefonu udostępnia również dla dzwoniących zza granicy.

Poczta Polska telefon: 801 333 444  (stacjonarne)
Poczta Polska infolinia: (+48) 438 420 600  (komórkowe, stacjonarne krajowe, zza granicy)

Oczywiście należy pamiętać, że usługa Poczta Polska infolinia jest płatna zgodnie z taryfą operatora. Jeżeli chodzi o konsultantów, obsługują oni infolinie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00. Biuro Obsługi Klienta Poczta Polska jest dostępne jedynie w podanych godzinach.

E-mail: [email protected]

Całodobowa infolinia poczta polska numer telefonu udostępniła na swojej stronie internetowej. Dzięki temu klienci nie muszą zapamiętywać numeru kontaktowego, gdyż jest on zawsze dostępny online.

Kontakt Centrali Poczty Polskiej S.A.
22 656 50 00

Poczta Polska infolinia kontakt

Aktualnie Poczta Polska kontakt z klientami prowadzi głównie poprzez infolinie. Warto jednak wiedzieć, że kontakt Poczta Polska umożliwia również w tradycyjnej formie. Wiadomości w tym reklamacje i skargi dotyczące usług Poczty Polskiej można składać również z wykorzystaniem tradycyjnej poczty. Jeżeli chodzi o kontakt telefoniczny, warto skorzystać z infolinii. Warto wiedzieć, że Poczta Polska kontakt obsługuje jedynie w wybranych godzinach.

Adres: ul. Rodziny Hiszpańskich 8, 00-940 Warszawa

Poczta Polska s.a. COF dział abonamentu RTV Bydgoszcz kontakt

Jeżeli chodzi o kontakt z działem abonamentu RTV Bydgoszcz Poczta Polska prowadzi go w formie telefonicznej i mailowej. Wszystkie zapytania w sprawie abonamentu RTV można skierować na adres poczty elektronicznej pod adresem [email protected]. Należy pamiętać, że każda wiadomość przesłana do działu abonamentu RTV Poczty Polskiej, musi zostać podpisana danymi kontaktowymi osoby wysyłającej. Taka sama zasada obowiązuje dla pytań przesyłanych listownie.

Adres:
Poczta Polska S.A. COF Wydział Abonamentu RTV
ul. Bernardyńska 15, 85-940 Bydgoszcz
Telefon: (+48) 43 842 06 06

Poczta Polska dział abonamentu RTV Bydgoszcz kontakt umożliwia także przez telefon. Numer aktywny jest od 8:00 do 20:00 w dni robocze.

Telefon: (+48) 43 842 06 06

Poczta Polska numer do kuriera

Jak znaleźć numer do kuriera Poczty Polskiej? Zamawiając paczkę z wykorzystaniem usług PP, często potrzebny jest numer do kuriera Poczta Polska. W takiej sytuacji warto skontaktować się z obsługą klienta dostawcy przez telefon lub e-mail. Należy mieć jednak na uwadze, że wiadomości mailowe mogą mieć dłuższy czas oczekiwania na odpowiedź.

Poczta Polska infolinia pracownicza

Infolinia Poczty Polskiej obsługiwana jest przez pracowników Call Center. W przypadku problemów z dostawą lub wydłużeniem się czasu doręczenia przesyłki warto wybrać numer infolinii pracowniczej Poczty Polskiej.

Warto wiedzieć, że usługa, jaką jest Poczta Polska infolinia pracownicza jest także skierowana do klientów biznesowych. Infolinia dla zleceniodawców jest usługą dla osób chcących uruchomić infolinie w swojej działalności. W dzisiejszych czasach infolinia jest jedną z najczęściej wykorzystywanych przez klientów form kontaktu z usługodawcą. Numer do poczty polskiej jest dostępny dla każdej osoby zainteresowanej.

Liczba wyświetleń: 6447


Poczta Polska śledzenie przesyłek

Dzięki internetowemu systemowi śledzenia przesyłek każda z osób może w czasie rzeczywistym śledzić podróż paczki do punktu docelowego. Należy jednak wiedzieć, że konieczny jest do tego numer przesyłki Poczta Polska udostępnia go w wiadomości mailowej lub SMS. Śledzenie przesyłek wysłanych z wykorzystaniem Poczty Polskiej jest możliwe online na stronie emonitoring poczta polska pl. Jeżeli chodzi o usługę Poczta Polska infolinia paczki należy wiedzieć, że konsultanci nie zajmują się sprawami śledzenia przesyłek. Jeżeli paczka zostanie zagubiona lub czas jej dostawy znacznie się wydłuża, należy skorzystać z infolinii.

Poczta Polska śledzenie przesyłek zagranicznych

Warto wiedzieć, że Poczta Polska umożliwia śledzenie przesyłek zagranicznych. Oczywiście monitoring paczek znajdujących się poza granicami Polski odbywa się z wykorzystaniem systemów pocztowych danego kraju, w którym znajduje się paczka. Wynika to z faktu, iż Poczta Polska działa jedynie na terenie kraju. Poza jego granicami prowadzi współpracę z zagranicznymi firmami.

Poczta Polska reklamacje

Zgodnie z regulaminem Poczty Polskiej istnieją dwa sposoby składania reklamacji. Należy pamiętać, że reklamacji nie można złożyć telefonicznie poprzez infolinie. Takie zasady są bezpośrednio związane z Rozporządzeniem Ministra Administracji i Cyfryzacji w sprawie reklamacji usługi pocztowej. A więc jak złożyć reklamacje Poczta Polska? Zastrzeżenia do wykonanej usługi klienci mogą przekazać osobiście w jednej z palcówek Poczty Polskiej. Biuro Wsparcia Klienta Poczta Polska oraz jego pracownicy udzielają potrzebnej pomocy klientom. Reklamacji można tego dokonać wypełniając druk reklamacyjny. Taki sam formularz do złożenia reklamacji Poczta Polska udostępnia online. Przekazując arkusz w wersji elektronicznej można złożyć reklamacje bez stacjonarnej wizyty w placówce. Poczta Polska reklamacje online to sposób, aby załatwić potrzebne formalności bez wychodzenia z domu.

Poczta Polska centrala kontakt | Centrala Poczty Polskiej kontakt