Ogólnokrajowe Biuro Numerów infolinia | Kontakt, telefon, numer


Ogólnokrajowe Biuro Numerów infolinia


Kategoria: usługi

Uzyskaj informacje na temat numeru telefonu dzięki infolinii Ogólnokrajowego Biura Numerów. Skorzystaj z infolinii telefonicznej OBN.

OBN infolinia

Czym zajmuje się Ogólnokrajowe Biuro Numerów? Jest to telefoniczna informacja zawierająca numery telefonów. OBN w swojej bazie oprócz numerów firm czy organizacji posiada również telefonu osób prywatnych.

Skorzystaj z infolinii Ogólnokrajowego Biura Numerów. W przypadku pilnej potrzeby uzyskania konkretnego numeru warto skorzystać z pomocy konsultantów telefonicznych Ogólnokrajowego Biura Numerów. Infolinia Ogólnokrajowe Biuro Numerów działa w wybranych godzinach. Warto sprawdzić godziny dostępności konsultantów na infolinii.

Ogólnokrajowe Biuro Numerów telefon: 118 913, *72 913

Numer jest obsługiwany przez konsultantów telefonicznych. Za połączenie z numerem OBN 118 913 pobierana jest opłata naliczana zgodnie z cennikiem operatora. Na podany numer zaleca się dzwonić z telefonu stacjonarnego.

Wybierając numer *72 913 Ogólnokrajowego Biura Numerów należy pamiętać, że jest on przeznaczony jedynie dla użytkowników telefonów komórkowych. Za połączenie dzwoniący poniesie koszt w wysokości 2,46 zł z VAT za jedną minute połączenia z infolinią Ogólnokrajowego Biura Numerów.

Ogólnokrajowy Spis Abonentów OSA

OSA jest ogólnokrajowym rejestrem abonentów biznesowych oraz indywidualnych. Ogólnokrajowy Spis Abonentów jest dostępny także internetowo. Dane można uzyskać po wypełnieniu formularza kontaktowego.

Liczba wyświetleń: 24507