OSE infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


OSE infolinia


Kategoria: usługi

Ogólnopolska Sieć Edukacyjna kontakt telefoniczny dla zainteresowanych. Telefoniczna infolinia OSE działa od 7:30 do 16:00. OSE kontakt telefoniczny +48 22 182 55 55

OSE kontakt

OSE  to właściwie Ogólnopolska Sieć Edukacyjna, program rządowy, który skupia się na stworzeniu bezpiecznej sieci telekomunikacyjnej dla szkół. Kontakt OSE możliwy jest poprzez formularz kontaktowy. Dostępny na stronie internetowej. Z jego wykorzystaniem można skontaktować się z konsultantami BOK OSE.

OSE kontakt możliwy jest również bezpośrednio bez potrzeby korzystania z arkusza. Wiadomości należy skierować na adres poczty elektronicznej [email protected]. Problemy techniczne występujące podczas korzystania z usług OSE mogą być zgłaszane mailowo pod adresem [email protected]. Dobrym pomysłem może okazać się dołączenie screena ekranu który, przedstawia występująca usterkę. 

Infolinia OSE

Telefoniczne wsparcie klienta OSE jest dostępne na infolinii. Warto wiedzieć, że OSE infolinia działa jedynie w wybranych godzinach. Połączenia odbierane są od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-16:00. Infolinia OSE jest płatna zgodnie z taryfą operatora.

OSE telefon: +48 22 182 55 55

Liczba wyświetleń: 1916