Multimedia infolinia | Numer, adres, informacje dodatkowe, telefon, kontakt


Multimedia infolinia


Kategoria: operatorzy

Kontakt z Multimedia jest do uzyskania na różne sposoby. Infolinia Multimedia odbiera telefony w określonych godzinach. Telefon Multimedia jest dostępny online.

Uzyskanie szybkiego połączenie przez telefon Multimedia, jest od teraz umożliwione, dzięki nowopowstałej platformie z infoliniami w jednym miejscu. Infolinia Multimedia czynna do późna.

 

BOK Multimedia

 

Kontakt ze sprzedażą usług 345 345 345

Kontakt Obsługi klienta 244 244 244


Infolinia obsługowa od pon.-pt. 8.00-20.00, sob. 9.00-17.00
Wsparcie techniczne: codziennie 7.00-22.00
 
Kontakt z Inspektorem Danych Osobowych
[email protected]
 
 
 

Liczba wyświetleń: 2232


BOK Multimedia

Oglądanie telewizji może być o wiele tańsze dzięki odpowiedniej konfiguracji. Konfiguracja pakietu telewizja+internet, zdecydowanie obniży koszt połączenia przez telefon. Pakietu telewizji plus internetu jest dostępne na jednej z infolinii Multimedia. Infolinia Multimedia oferuje szereg możliwości związanych z szybkim internetem, dobrym łączem telefonicznym czy innymi ciekawymi usługami. Chcąc wybrać telefon do Multimedia, warto wcześniej sprawdzić, w jaki godzinach jest czynna infolinia Multimedia. Kontakt z Multimedia zapewnia dobrze przygotowane centrum obsługi klienta multimedia. Punktów Multimedia na mapie kraju jest co najmniej kilka. Biuro Obsługi Klienta Multimedia zapewnia nieograniczony dostęp do najnowszych usług i produktów tej firmy. Call Center Multimedia jest przystosowana dla osób niesłyszących. Każda infolinia Multimedia obsługuje osoby, które niedosłyszą. Informacje na temat działania Centrum Obsługi Klienta są dostępne zawsze na infolinia info oraz infolinia Multimedia.  Dokładne dane o obsłudze klienta call center Multimedia znaleźć można, wchodząc na powyższą stronę z numerami telefonów.  Odwiedzając stronę z numerami infolinii Multimedia, każdy z łatwością odszuka, w jakich godzinach czynne jest call center Multimedii.