Kopalnia Soli Kłodawa infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Kopalnia Soli Kłodawa infolinia


Kategoria: turystyka

Dane kontaktowe Kopalni Soli w Kłodawie. Uzyskaj kontakt z infolinią Kopalni Soli w Kłodowej. Dzwoniąc na infolinie Kopalni Kłodawa, zyskasz wskazówki dojazdu, cennik oraz inne informacje.

Kopalnia w Kłodawie kontakt

Turyści oraz odwiedzający kopalnie w Kłodawie poszukujący dodatkowych informacji powinni skorzystać z dostępnych form kontaktu. popularnym sposobem na skontaktowanie się z obsługą klienta kopalni w Kłodawie jest formularz kontaktowy. W arkuszu wystarczy wpisać podstawowe dane kontaktowe, takie jak imie, adres poczty elektronicznej oraz oczywiście temat i treść wiadomości. Konsultanci Biura Obsługi Klienta Kłodawa kopalnia, odpowiadają na wiadomości. Istnieje możliwość kontaktu z Kopalnią Soli Kłodawa.

E-mail: [email protected] 

Adres Kopalnia Soli Kłodawa

62-650 Kłodawa, Aleja 1000-lecia 2

Infolinia Kopalnia Soli Kłodawa

Infolinia telefoniczna Kopalni Soli w Kłodawie jest dostępna pod numerem  63 27 33 200. Dzwoniąc, można uzyskać wszelkie potrzebne informacje. Konsultanci telefoniczni odpowiadają na wszelkie pytania. Dodatkowo dostępna jest także infolinia kopalni soli w Kłodawie pod numerem  63 27 33 351. Jest ona obsługiwana przez pracowników sekretariatu.

Telefon: 63 27 33 200 lub 63 27 33 351

Kopalnia Soli Kłodawa zwiedzanie oferuje w formie stacjonarnej na miejscu po wykupieniu biletów oraz online poprzez wirtualny spacer.

Liczba wyświetleń: 652