Infolinia KOLEO | Kontakt, numer, telefon, dane kontaktowe, adres


Infolinia KOLEO


Kategoria: turystyka

Infolinia KOLEO dostępna pod numerem telefonu. Kontakt telefoniczny z zespołem obsługi klienta KOLEO możliwy w wybranych godzinach. Aktualne ceny biletów i rozkłady jazdy PKP KOLEO.

KOLEO informacja kolejowa

Numer: 703 403 043
Infolinia telefoniczna czynna jest od 8:00 do 21:00 od poniedziałku do piątku, w soboty i niedziele linia aktywna jest od 8:00 do 20:00 (oprócz świąt). Na infolinii telefonicznej Koleo istnieje możliwość uzyskania informacji dotyczących aktualnych rozkładów jazdy pociągów, cen biletów oraz sposobów jak nabyć bilety.

Kontakt KOLEO

Adres: Rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa

Telefon: 703 403 043
Kontakt telefoniczny KOLEO możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-22:00. Za minute połączenia pobierana jest należność w wysokości 2,58 zł.

E-mail: pomoc@koleo.pl
Kontakt z KOLEO możliwy jest również poprzez pocztę elektroniczną.

KOLEO aplikacja

Dzięki aplikacji KOLEO dostępnej na telefony z systemem Android oraz IOS istnieje możliwość łatwego sprawdzenia rozkładów jazdy pociągów. W aplikacji mobilnej KOLEO można również łatwo sprawdzić ceny biletów oraz zakupić je bezpośrednio w aplikacji. Dodatkowo taki bilet nie wymaga drukowania i jest respektowany przez konduktorów w wersji elektronicznej.

KOLEO zwrot biletów

Aby zwrócić bilet zakupiony w aplikacji KOLEO, należy wybrać "Bilety"->"Opcje"->"Zwróć" lub "Wymień". Jeżeli zwrot jest możliwy, w aplikacji pojawi się ekran zwrotu/wymiany. W razie opóźnienia pociągu podróżującym przysługuje rekompensata. Odszkodowanie przyznawane jest w wypadku opóźnienia powyżej 60 minut - 25% ceny biletu. Gdy pociąg opóźniony jest ponad 120 minut, wartość zwrotu wynosi 50% ceny biletu. (Obowiązuje w pociągach TLK, IC, EIC, EIP, IR oraz międzynarodowych). Zwrot może być przyznany w różnych formach. Jako zniżka przy następnym przejeździe lub pełna rekompensata pieniężna.

Liczba wyświetleń: 148