Koba infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Koba infolinia


Kategoria: operatorzy

Techniczna pomoc telefoniczna dostępna jest na infolinii Koba. Kontakt Koba możliwy przez telefon oraz mail. Koba infolinia dostępna jest w dni robocze od 7:00 do 20:00.

Koba kontakt

Dostawca usług telekomunikacyjnych oraz internetowych Koba jako główny sposób kontaktu z klientem udostępnia formularz kontaktowy. Klienci chcący wysłać wiadomość zobowiązani są do podania identyfikatora oraz podstawowych danych kontaktowych. Jest to konieczne do zidentyfikowania klienta w bazie. Wszelkie pytania oraz zgłaszane problemy są rozwiązywane przez Konsultantów Biura Obsługi Klienta Koba oraz pracowników technicznych. Wiadomości można przysyłać bezpośrednio do odpowiednich działów Koba. Konsultanci Obsługi Klienta odpowiadają na pytania przesyłane na adres poczty elektronicznej [email protected]. Problemy techniczne warto zgłaszać bezpośrednio do specjalistów Koba. W sprawie usterek internetu wiadomości należy wysyłać na adres [email protected]. Jeżeli chodzi o usługi telefoniczne opis problemu, należy kierować na pocztę [email protected]. Pomoc techniczna związana z telewizją udzielana jest p wysłaniu wiadomości na adres [email protected].

Infolinia Koba

Kontakt telefoniczny z BOK Koba jest możliwy dzięki infolinii. Warto dzwonić w godzinach pracy konsultantów telefonicznych. Warto skorzystać ze wsparcia telefonicznego specjalistów Koba na infolinii. Numer kontaktowy (85) 333 33 33 koba infolinia działa dni robocze od 7:00 do 20:00 oraz soboty w godzinach 8:00-15:00.

Koba telefon: (85) 333 33 33

Wybierając numer wewnętrzny 4 na infolinii Koba, połączenie jest przekierowywane do specjalistów nadzoru sieci. Eksperci DNS obsługują infolinie w dni robocze od 8:00 do 22:00, w soboty od 8:00 do 16:00 oraz dodatkowo w niedziele w godzinach 12:00-20:00.

Stacjonarne punty obsługi klienta Koba znajdują się w Białymstoku, Czarnej Białostockiej, Supraślu, Siemiatyczach, Choroszczu.

Liczba wyświetleń: 2949