Infolinia Kayak | Telefon, dane kontaktowe, numer


Infolinia Kayak


Kategoria: turystyka

Pomoc techniczna konsultantów obsługi klienta KAYAK. Kontakt KAYAK dostępny pod numerem telefonu oraz na stronie internetowej.

Kontakt telefoniczny KAYAK

Telefon: ...

KAYAK to międzynarodowa porównywarka ofert. Zajmuje się wyszukiwaniem atrakcyjnych ofert podróży oraz porównywaniem cen hoteli, apartamentów, samochodów, lotów samolotowych.

Infolinia KAYAK

Infolinia Kayak dostępna wyłącznie w formie adresu mailowego, aby skontaktować się z obsługą serwisu, warto wypełnić dostępny na stronie formularz kontaktowy.

Pomoc KAYAK

Reklamacja KAYAK. Na stronie KAYAK w zakładce pomoc czytamy, że KAYAK to jedynie porównywarka oraz wyszukiwarka ofert. W razie problemów z rezerwacją lotów lub samochodu lub potrzebą zmiany lub rezygnacji z rezerwacji zaleca się kontakt bezpośrednio z liniami lotniczymi czy wypożyczalnią samochodów. 

W przypadku rezerwacji hoteli istnieją 2 formy pomocy KAYAK. Gdy rezerwacja została dokonana bezpośrednio na stronie KAYAK należy wejść w zakładkę REZERWACJE i tam uzyskać dokładną pomoc. Pomoc oferowana jest 24/7. W przypadku rezerwacji dokonywanych poza serwisem KAYAK należy kontaktować się bezpośrednio z wybranym ośrodkiem.

Liczba wyświetleń: 3787