Infolinia FREE NOW | Telefon, kontakt, adres, dane kontaktowe, numer


Infolinia FREE NOW


Kategoria: usługi

Dane kontaktowe FREE NOW taxi. Na infolinii dostępny aktualny kontakt FREE NOW, telefon, adres oraz. Dostępny również kontakt z FREE NOW hulajnogi tel.

FREE NOW kontakt

Jak skontaktować się z FREENOW? Szukając danych kontaktowych z firmą FREE NOW, warto zajrzeć na stronę infolinii. Dostępny kontakt FREE NOW taxi. W razie potrzeby kontaktu w sprawach związanych z hulajnogami FREE NOW również zaleca się sprawdzić stronę infolinii. Kontakt telefoniczny lub mailowy do biura FREE NOW, znajduje się w aplikacji dostępnej do pobrania w APP Store oraz Google Play.

Jedyny kontakt dostępny bezpośrednio online to udostępniony na stronie formularz kontaktowy. W arkuszu po wypełnieniu danych kontaktowych należy wybrać kraj oraz miasto, którego dotyczy zgłoszenie. Następnie wystarczy dobrać kategorię, jakiej dotyczy problem (pasażer, kierowca, hulajnoga FREE NOW). Odpowiedź Biura Obsługi klienta na zgłoszenie oraz rozwiązanie problemu zostaje odesłane na podany adres mailowy w ciągu najbliższych dni roboczych.

Infolinia FREE NOW: +48 531 996 613

Telefoniczna pomoc konsultantów FREE NOW jest dostępna pod numerem infolinii. Warto skorzystać z podanego numeru w celu uzyskania wsparcia telefonicznego FREE NOW. Telefoniczna infolinia Free Now może być pomocna dla niektórych klientów marki. Warto mieć jednak na uwadze, że udostępniony telefon Free Now nie zawsze będzie optymalnym kanałem kontaktu.

Realizowana przez Free Now infolinia online umożliwia uzyskanie wsparcia niemal natychmiastowo. Dodatkowo wybierając ten kanał kontaktu można mieć pewność, że zgłoszenie dotyczące konkretnego przejazdu zostanie bezproblemowo zidentyfikowane przez Biuro Obsługi Klienta Free Now. 

Adres Free Now Warszawa

ul. Młynarska 42, 01-205 Warszawa Polska

Free Now Kontakt dla mediów

Kontakt z Free Now jest zawsze na wyciągnięcie ręki, a dla wybranych przypadków istnieje również opcja kontaktu za pośrednictwem adresu poczty elektronicznej. Jednakże należy zaznaczyć, że poniższy adres mailowy Free Now jest skierowany jedynie dla dziennikarzy chcących uzyskać stanowisko firmy w danej sprawie. Użytkownicy aplikacji Free Now kontakt mogą uzyskać, wykorzystując inne formy infolinii.

E-mail: [email protected]

Liczba wyświetleń: 32616