Bolt Gdańsk infolinia | Kontakt, telefon, hulajnogi, cennik, numer


Bolt Gdańsk infolinia


Kategoria: usługi

Aktualny kontakt Bolt Gdańsk dla klientów oraz kierowców. Skontaktuj się bezpośrednio z Obsługą Klienta Bolt w Gdańsku. Aktualny cennik Bolt Gdańsk, hulajnogi Bolt w Gdańsku.

Bolt Gdańsk kontakt

Jednym ze sposobów na skontaktowanie się z obsługą klienta Bolt w Gdańsku jest skorzystanie z poczty elektronicznej usługodawcy. Aktualnie infolinia Bolt Gdańsk działa jedynie w formie elektronicznej. W przypadku problemów z przejazdem Bolt w Gdańsku warto skorzystać z supportu w aplikacji mobilnej BOLT. Aktualnie Bolt Gdańsk kontakt dla osób zainteresowanych nie jest możliwy telefonicznie. Bolt Gdańsk infolinia działa jako poczta e-mail.

Bolt Gdańsk telefon

Istnieje możliwość kontaktu telefonicznego z Bolt Gdańsk. Warto dodać, że wsparcie klienta przez telefon jest realizowane jedynie dla usługi Bolt hulajnogi. Osoby poszukujące numeru do Bolt w Gdańsku mogą napotkać niepowodzenie w przypadku jeśli chodzi o przejazdy samochodami. Jeżeli chodzi o kontakt Bolt Hulajnogi Gdańsk jest on możliwy pod podanym numerem.

Telefon Bolt Gdańsk: +48 22 307 83 67

Cennik Bolt Gdańsk

Ceny za przejazd Bolt Taxi Gdańsk są zróżnicowane i mogą się zmieniać na przestrzeni dnia. Oczywiście koszt zależy od ilości dostępnych kierowców, a także pogody oraz pory dnia. Duże znaczenie ma także liczba chętnych. Chcąc poznać ceny za przejazd Bolt w Gdańsku należy wejść do aplikacji mobilnej przewoźnika.

Liczba wyświetleń: 5135