Fortum infolinia | Telefon, kontakt, adres, numer, dane kontaktowe


Fortum infolinia


Kategoria: operatorzy

Całodobowa pomoc telefoniczna dostępna na infolinii Fortum. Kontakt telefoniczny Fortum dla klientów. Aktualne informacje o planowanych przerwach w dostawie usług.

Fortum — międzynarodowy dostawca energii. Pomoc dla klientów Fortum oraz zainteresowanych usługami dostawcy. Call Center Fortum dostępne w odpowiednich godzinach. Pytania związane z dostawą ciepła zaleca się kierować na całodobową infolinię.

Fortum kontakt

Wszelkie pytania związane z dostawą energii elektrycznej lub cieplnej zaleca się kierować na infolinię. Numer call center Fortum jest aktywny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00. Infolinia Fortum jest obsługiwana przez BOK.

Telefon: 122 100 000

Wszystkie pytania można kierować również poprzez formularz kontaktowy. Aby wiadomość została przesłana do Działu Obsługi Klienta, konieczne jest uzupełnienie danych kontaktowych (imie, nazwisko, adres e-mail, treść pytania). Można również wypisać numer kontaktowy, w takim wypadku konsultant oddzwania na podany telefon.

Adres: ul. Marynarki Polskiej 197, 80-868 Gdańsk

Podany adres jest siedzibą spółki Fortum.

Całodobowa infolinia — Fortum telefon

Pogotowanie ciepłownicze odbiera telefony przez całą dobę 24/7. Dzwoniąc pod numer infolinii 993, można uzyskać informacje o planowanych przerwach. W wypadku awarii pracownicy awarii przekazują informacje o przewidywanym czasie usunięcia usterki.

Liczba wyświetleń: 1837