Infolinia Energylandia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Infolinia Energylandia


Kategoria: turystyka

Aktualne informacje kontaktowe biura obsługi klienta parku rozrywki Energylandia. Kontakt z parkiem rozrywki pozwoli uzyskać dotyczące zniżek, rzeczy znalezionych lub pełnej oferty.

Energylandia kontakt

Jeden z największych parków rozrywki Energylandia na terenie Polski mieści się niedaleko Krakowa. Wiele osób odwiedzających park rozrywki przyjeżdza samo

Adres: al. 3 Maja 2 32-640 Zator

Na stronie parku rozrywki Energylandia znajduje się również formularz kontaktowy. Aby, zyskać pomoc konsultantów zaleca się wypełnić formularz i opisać problem/pytanie, następnie czekać na kontakt telefoniczny lub mailowy. Dodatkowo jako kolejną formę kontaktu udostępniono czat na żywo z konsultantem. Wystarczy połączyć się z aplikacją Messenger, aby uzyskać natychmiastową odpowiedź i pomoc. 

Energylandia telefon

Telefoniczny kontakt z obsługą klienta Energylandia możliwy jest pod numerem +48 (33) 486 15 00. Numer obsługiwany jest głównie w godzinach pracy BOK Energylandia.

Numer telefonu do Energylandii: +48 (33) 486 15 00

Kontakt z biurem

Wszelkie zapytania dotyczące parku, biletów czy regulaminu obiektu można skierować do biura Energylandii. Dodatkowo należy wiedzieć, że Energylandia kontakt z klientami obsługuje również pod innymi adresami poczty elektronicznej.

E-mail: [email protected][email protected]

Liczba wyświetleń: 5079