eBilet infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


eBilet infolinia


Kategoria: usługi

Aktualny kontakt do eBilet. W przypadku zastrzeżeń związanych z rezerwacją zaleca się kontakt pod numerem +48 (22) 122 80 99. Centrum Obsługi Klienta eBilet obsługuje infolinię.

Dzwoniąc na numer eBilet, można dokładnie dowiedzieć się jak kupić wybrany produkt w serwisie. Łącząc się z podanym na stronie numerem eBilet, można nie tylko sprawdzić aktualne promocje, ale również pozostałe informacje. Szybki kontakt z infolinią eBilet zapewnia rozbudowane Biuro Obsługi Klienta. Wszystkie telefony na infolinie eBilet znajdują się od teraz w jednym miejscu. Aby zakupić bilet online, wystarczy odwiedzić infolinię eBilet online i wybrać interesujący produkt.

eBilet Telefon

Konsultanci telefoniczni obsługują numer infolinii eBilet 22 122 80 99, w wybranych godzinach. Biuro Obsługi Klienta eBilet działa w dni robocze od 10:00 do 18:00 oraz w soboty w godzinach 10:00-15:00.

Telefon: 22 122 80 99

W sprawie danych osobowych przetwarzanych przez eBilet można skontaktować się mailowo z Inspektorem Danych Osobowych. Wystarczy wysłać wiadomość na podany adres poczty elektronicznej.

Kontakt z inspektorem Ochrony Danych
E-mail: [email protected]

eBilet kontakt

Siedziba spółki eBilet znajduje się w Warszawie przy alei Poniatowskiego. Podany adres eBilet jest adresem korespondencyjnym. W lokalu nie są organizowane spotkania interesantów.

Adres: al. Ks. J. Poniatowskiego 1 lok. 01.045, 03 – 901 Warszawa

Kontakt z eBilet można również uzyskać poprzez udostępniony na stronie formularz kontaktowy. Poprzez formularz można zadać pytania na wiele pytań związanych m.in. z zakupami, płatnością czy dostawą. Konieczne jest wypisanie własnych danych kontaktowych oraz treści zapytania do Biura Obsługi Klienta eBilet. Warto pamiętać, jeżeli pytanie dotyczy istniejącej już transakcji, warto podać jej numer, aby ułatwić prace konsultantom.

Liczba wyświetleń: 4388