Ticketmaster infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Ticketmaster infolinia


Kategoria: kultura

Skontaktuj się z działem obsługi klienta Ticketmaster poprzez infolinię kontaktową. Aktualny telefon dostępny jest na stronie infolinii Ticketmaster.

Ticketmaster kontakt

Ticketmaster to firma zajmująca się sprzedażą biletów. Przedsiębiorstwo pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, ale zasięg swojej działalności rozszerzyła na rynek międzynarodowy, tworząc biura i oddziały poza US. Jedna z placówek znajduje się w Polsce.

Chcąc uzyskać kontakt z Ticketmaster przy użyciu poczty elektronicznej należy skierować wiadomość z zapytaniem na podany poniżej adres e-mail. Internetowa obsługa klienta to jedna z oferowanych form infolinii.

E-mail: [email protected]

Ticketmaster adres

Adres: Bukowińska 22B, 02-703 Warszawa

Infolinia Ticketmaster

Kontakt z Ticketmaster można uzyskać, korzystając z infolinii kontaktowej. Konsultanci udzielają pomocy w wybranych godzinach. Wsparcie techniczne konsultantów. Na stronie Ticketmaster znajduje się również sekcja FAQ. Najczęściej kierowane pytania w stronę Biura Obsługi Klienta Ticketmaster zostały zebrane w jednym miejscu, aby ułatwić klientom wyszukiwanie odpowiedzi. Infolinia dostępna jest pod numerem telefonu +48 22 395 87 00. Warto pamiętać, że telefon jest obsługiwany w dni robocze od 9:30 do 13:00.

Infolinia telefon: +48 22 395 87 00

 

Liczba wyświetleń: 8776