Ticketmaster infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Ticketmaster infolinia


Kategoria: kultura

Skontaktuj się z działem obsługi klienta Ticketmaster poprzez infolinię kontaktową. Aktualny telefon Ticketmaster dostępny jest na stronie infolinii. Ticketmaster kontakt z BOK.

Ticketmaster kontakt

Ticketmaster to firma zajmująca się sprzedażą biletów. Przedsiębiorstwo pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, ale zasięg swojej działalności rozszerzyła na rynek międzynarodowy, tworząc biura i oddziały poza US. Jedna z placówek znajduje się w Polsce.

Chcąc uzyskać kontakt z Ticketmaster przy użyciu poczty elektronicznej należy skierować wiadomość z zapytaniem na podany poniżej adres e-mail. Internetowa obsługa klienta to jedna z oferowanych form infolinii.

E-mail: [email protected]

Ticketmaster adres

Adres: Bukowińska 22B, 02-703 Warszawa

Infolinia Ticketmaster

Kontakt z Ticketmaster można uzyskać, korzystając z infolinii kontaktowej. Konsultanci udzielają pomocy w wybranych godzinach. Wsparcie techniczne konsultantów. Na stronie Ticketmaster znajduje się również sekcja FAQ. Najczęściej kierowane pytania w stronę Biura Obsługi Klienta Ticketmaster zostały zebrane w jednym miejscu, aby ułatwić klientom wyszukiwanie odpowiedzi. Infolinia dostępna jest pod numerem telefonu +48 22 395 87 00. Warto pamiętać, że telefon jest obsługiwany w dni robocze od 9:30 do 13:00.

Infolinia telefon: +48 22 395 87 00

 

Liczba wyświetleń: 3468