dentsu infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


dentsu infolinia


Kategoria: usługi

Skontaktuj się z obsługą klienta Dentsu. Telefoniczna infolinia Dentsu dla zainteresowanych. Dentsu infolinia w formie telefonicznej i online.

Dentsu kontakt

Jednym ze sposobów uzyskania kontaktu z Dentsu Polska, jest skorzystanie z danych kontaktowych poniżej. Warto wspomnieć, iż Dentsu kontakt prowadzi online poprzez formularz kontaktowy. Wypełniając dane takie jak imię, nazwisko, e-mail, nazwa firmy, a także lokalizacja, można skierować zapytanie do obsługi klienta Dentsu. Takim sposobem istnieje również możliwość nakierowania pracowników Dentsu do chęci kontaktu.

Siedziba Dentsu Polska mieści się w Warszawie przy ulicy Czerskiej 12. Należy wziąć pod uwagę, iż stacjonarne wizyty w siedzibie nie zawsze są możliwe. W tej sprawie należy skontaktować się telefoniczne z Dentsu.

Adres: ul. Czerska 12, 00-732 Warszawa
Telefon: +48 22 316 9000

Infolinia Dentsu

Jeżeli chodzi o telefoniczną infolinię Dentsu, nie jest ona obsługiwana w Polsce. Numer kierunkowy wskazuje, iż Dentsu infolinia prowadzi do Wielkiej Brytanii. W związku z tym należy pamiętać, że koszty za połączenie mogą być zwiększone. 

Dentsu telefon: +44 (0) 207 070 7700.

Liczba wyświetleń: 524