Infolinia ITAKA | Telefon, adres, informacje dodatkowe, numer, kontakt


Infolinia ITAKA


Kategoria: turystyka

Telefon do Itaki jest wyraźnie umieszczony na platformie online. Dodatkowo kontakt do ITAKI jest możliwy przez e-mail. Infolinia Itaka rezerwuje przez telefon.

Bezpieczne podróżowanie jest możliwe tylko z profesjonalnym biurem podróży. Chcąc zdobyć kontakt do Biura Podróży Itaka, należy wejść do katalogu numerów online. Książka z numerami ITAKA posiada ogromną listę z wszystkimi oddziałami biura podróży. Najlepsze miejsca na wakacje można rezerwować przy pomocy telefonu do itaki. Infolinia ITAKA udostępnia aktualny katalog do najchętniej wybieranych miejsc na świecie. Strona z numerami kontaktowymi do Biur podróży ITAKA jest zawsze aktualne i posiada bogaty dostęp do najważniejszych informacji na temat działania infolinii Itaki. 

INFOLINIA ITAKA

INFOLINIA BIURO PODRÓŻY ITAKA 801 066 777 

KONTAKT DLA TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH ITAKA 77 44 76 777

*Kontakt z biurem podróży ITAKA jest czynny od PON-PT: 8-22 SOB-ND: 9-20

Wybierz Formularz kontaktowy ITAKA

Kontakt Itaka dla Prasy +48 (77) 541 22 02

Infolinia Itaka dla Agentów 77 5412 222
*infolinia jest dostępna od PON-SB: 8-20 ND: 10-18

Kierownik Zewnętrznej Sieci Sprzedaży

Telefon: +48 697 901 183

Zastępca Kierownika Zewnętrznej Sieci Sprzedaży

Telefon: +48 665 390 068

Kierownik regionalny zewnętrznej sieci sprzedaży region północno-zachodni

Telefon: +48 697 901 141

Kierownik regionalny zewnętrznej sieci sprzedaży region południowo-wschodni

Telefon: +48 665 390 041

Specjalista ds. Dokumentacji

Telefon: +48 697 901 166

Kierownik Zagranicznej Sieci Sprzedaży

Telefon: +48 697 901 204

 

 

  •  

 

Liczba wyświetleń: 1888


Centrum Obsługi Klienta Itaka

Znalezienie ciekawej oferty na tegoroczne wakacje nie jest żadnym problemem. All Inclusive Itaka to wyjątkowa oferta, którą warto poznać, wybierając numer do Itaki. Wszystkie wycieczki z itaką można rezerwować przez telefon. Infolinia itaka posiada także kontakt na wycieczki last minute. Aby zarezerwować bilet last minute, należy, połączyć się z biurem obsługi klienta Itaka. Szukasz wycieczki All Inclusive ITAKA? Sprawdź, na jaki numer do Itaki należy zadzwonić i zarezerwować miejsce. Lubisz oferty Last Minute? W tym monecie sprawdź gorące oferty na infolinii Itaki i zarezerwuj swoje miejsce na wakacjach 2021 z Itaką. Wybierz nr tel do Biura Itaki, aby połączyć się z centrum obsługi. Wybierz kontakt Itaka, aby zobaczyć jakie wycieczki są w ofercie lato 2021. Zobacz najciekawsze miejsca dla lata 2021 i zorganizuj swoje wakacje z Itaką 2021. Sprawdź jaki numer telefonu do Itaki trzeba wpisać, aby wybrać najszybszą rezerwację w biurze podróży.

Wakacje ITAKA

Telefon do Itaki to najlepsza pomoc, jaką można uzyskać w centrum obsługi klienta Itaki. Potrzebujesz pilnie skontaktować się z biurem podróży Itaka? Wybierz telefon do Itaki dostępny na stronie Itaka infolinia info. Wolisz połączyć się z infolinią Itaka w konkretnym mieście w Polsce? Sprawdź numer telefonu Itaka w największych miastach. Stacjonarne Biura Podróży Itaka są zlokalizowane w całej Polsce. Aby ułatwić kontakt do Biura Podróży Itaka, warto pobrać specjalną aplikację z katalogiem numerów telefonów na infolinie i wybrać odpowiedni numer do Itaki. Wybierz lato z Itaką i ciesz się najlepszymi momentami w życiu, będąc w najlepszym miejscu na wakacjach. Skontaktuj się z infolinią Itaki, aby poznać szerszą ofertę wycieczek All Inclusive, wycieczek objazdowych czy najlepszych ofert last minute z Itaką.