Zbigniew Ziobro | Kontakt, telefon, infolinia


Zbigniew Ziobro – Telefon, adres, kontakt


Kategoria: celebryci

Możliwość przesłania wiadomości mailowej do Biura Zbigniewa Ziobro. Zbigniew Ziobro kontakt telefoniczny, infolinia, e-mail, adres korespondencyjny.

Zbigniew Ziobro kontakt

Zbigniew Ziobro jest polskim politykiem oraz prawnikiem. Od 2012 roku jest współzałożycielem, a także prezesem Solidarnej Polski. Był on Ministrem Sprawiedliwości oraz Prokuratorem Generalnym w rządach Kazimierza Marcinkiewicza i Jarosława Kaczyńskiego, a aktualnie w rządach Beaty Szydło oraz Mateusza Morawieckiego. 

Uzyskanie kontaktu ze Zbigniewem Ziobro jest jak najbardziej możliwe. Interesanci mogą skorzystać z portali społecznościowych takich jak Facebook, Twitter czy Instagram lub przesłać wiadomość mailową za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wiadomości oraz wszelkie zapytania należy wysyłać na adres [email protected]. Oczywiście należy zaznaczyć, że dane kontaktowe skierowane są do Biura Posła na Sejm Zbigniewa Ziobro.

Zbigniew Ziobro adres e-mail: [email protected]
Zbigniew Ziobro numer telefonu: 538 433 823

Zbigniew Ziobro kontakt telefoniczny

Do Biura Poselskiego Zbigniewa Ziobro kontakt telefoniczny funkcjonuje pod numerem 538 433 823. Połączenia odbierane są wyłącznie w wyznaczonych godzinach. Telefon do Zbigniewa Ziobro umożliwia interesantom natychmiastowe uzyskanie odpowiedzi na nurtujące pytania oraz wszystkich potrzebnych informacji. 

Aktualnie działający numer telefonu do Biura Poselskiego Zbigniewa Ziobro to: 538 433 823
Adres e-mail: [email protected]

Zbigniew Ziobro adres korespondencyjny

Dla osób, które są zwolennikami bardziej tradycyjnej formy uzyskania kontaktu został podany adres korespondencyjny do Biura Zbigniewa Ziobro. Należy jednak wziąć pod uwagę fakt, że korzystając z poczty tradycyjnej trzeba znacznie dłużej zaczekać na odpowiedź zwrotną. 

Adres Korespondencyjny do Biura Zbigniewa Ziobro:

Biuro Posła na Sejm RP Zbigniewa Ziobro
Warszawska 29 l. 3
25-518 Kielce

Liczba wyświetleń: 86