Wołodymyr Zełenski | Telefon, adres, kontakt


Wołodymyr Zełenski – Telefon, kontakt, adres


Kategoria: celebryci

Kto to jest Wołodymyr Zełenski? Wołodymyr Zełenski numer telefonu, adres, kontakt. Wołodymyr Zełenski kontakt telefoniczny, adres e-mail.

Wołodymyr Zełenski kontakt

Wołodymyr Zełenski jest ukraińskim politykiem, satyrykiem, scenarzystą, aktorem, producentem filmowym, prezenterem telewizyjnym, a także przedsiębiorcą. Z wykształcenia jest on prawnikiem. W 2019 roku został wybrany na prezydenta Ukrainy. Po inwazji Rosji na Ukrainę jest on określany jako mąż stanu oraz bohater. 

Niestety bezpośredni kontakt do Wołodymyra Zełenskiego nie jest dostępny dla interesantów. Ze względu na prywatność oraz bezpieczeństwo prezydent nie publikuje swoich danych kontaktowych. 

Wołodymyr Zełenski numer telefonu: ...

Wołodymyr Zełenski kontakt telefoniczny

Bezpośredni kontakt telefoniczny do Wołodymyra Zełenskiego nie jest dostępny dla zainteresowanych osób. Istnieje możliwość skontaktowania się z Ambasadą Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskiej. Kontakt można uzyskać na dwa sposoby. Jednym z nich jest przesłanie wiadomości mailowej przy użyciu poczty elektronicznej. Wszelkie zapytania interesanci mogą kierować na adres [email protected]. Konsultanci udzielają odpowiedzi zwrotnych najszybciej jak to możliwe. 

Najszybszym sposobem na uzyskanie potrzebnych informacji jest skorzystanie z podanego numeru telefonu. Telefon do Ambasady Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskiej funkcjonuje pod numerem +48 226 21 39 79 oraz +48 698 608 837

Obecnie działający numer telefonu do Ambasady Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskiej to: +48 226 21 39 79 oraz +48 698 608 837
Adres e-mail: [email protected]
Adres: ul. A. Malczewskiego 17, 02-617 Warszawa, Polska

Liczba wyświetleń: 290