Wojciech Szczęsny kontakt | Telefon, numer, adres


Wojciech Szczęsny kontakt


Kategoria: celebryci

Kim jest Wojciech Szczęsny? Kontakt telefoniczny do Wojciecha Szczęsnego. Możliwość uzyskania kontakt z zawodnikiem poprzez portale społecznościowe.

Kontakt Wojciech Szczęsny

Wojciech Szczęsny jest polskim piłkarzem, który występuje na pozycji bramkarza we włoskim klubie Juventus oraz w reprezentacji Polski. Od 2009 roku jest on reprezentantem Polski w piłce nożnej. Wojciech Szczęsny jest rekordzistą pod względem liczby występów bramkarza, a także rozegranych meczów bez straty gola w reprezentacji Polski. Zawodnik w trakcie swojej kariery grał w takich klub jak  Agrykola Warszawa, Legia Akademia, Arsenal, Brentford, AS Roma, a także Juventus Turyn.

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą uzyskać z Wojciechem Szczęsnym kontakt mogą zrealizować to korzystając z portali społecznościowych, do których należą między innymi Twitter, Facebook, a także Instagram. 

Wojciech Szczęsny numer telefonu: ...

Wojciech Szczęsny kontakt telefoniczny

Niestety telefon do Wojciecha Szczęsnego nie jest dostępny dla zainteresowanych osób. Nie udostępnia on publicznie numery telefonu, ponieważ bardzo ceni sobie prywatność. Nie został podany również adres e-mail do Wojciecha Szczęsnego. 

Aktualnie działający numer telefonu do Wojciecha Szczęsnego to: ten kanał kontaktowy nie jest dostępny dla interesantów. 
Wojciech Szczęsny adres e-mail: ...

Liczba wyświetleń: 1928