Tadeusz Rydzyk | Kontakt, telefon, adres


Tadeusz Rydzyk – Adres, kontakt, telefon


Kategoria: celebryci

Kto to jest Tadeusz Rydzyk? Tadeusz Rydzyk kontakt telefoniczny, adres, infolinia. Tadeusz Rydzyk adres e-mail, telefon kontaktowy, numer.

Tadeusz Rydzyk kontakt

Tadeusz Rydzyk polskim duchownym rzymskokatolickim. Jest on również redemptorystą, doktorem nauk technologicznych, a także nauczycielem akademickim. Tadeusz Rydzyk jest założycielem oraz dyrektorem telewizji Tram, oraz rozgłośni radiowej Radio Maryja. Duchowny jest także współzałożycielem oraz prezesem zarządu Fundacji Lux Veritatis i założycielem Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

Niestety bezpośredni kontakt do Tadeusza Rydzyka nie jest dostępny dla zainteresowanych osób. Istnieje możliwość uzyskania z nim kontaktu za pośrednictwem telewizji Trwam, Radia Maryja, a także Fundacji Lux Veritatis. Wszystkie dane kontaktowe są dostępne na głównej stronie internetowej każdego z portali.

Tadeusz Rydzyk numer telefonu: ...
Tadeusz Rydzyk adres e-mail: ...

Tadeusz Rydzyk kontakt telefoniczny

Bezpośredni kontakt telefoniczny do Tadeusza Rydzyka nie jest dostępny dla interesantów. Tadeusz Rydzyk nie publikuje swojego prywatnego numeru telefonu, ponieważ bardzo ceni sobie prywatność. Kontakt z duchownym można uzyskać poprzez jego fundacji, Radio Maryja czy telewizję Trwam ponieważ jest ich założycielem. 

Aktualnie działający numer telefonu do Tadeusza Rydzyka to: Ten kanał kontaktowy nie jest obecnie dostępny dla zainteresowanych osób. 

Liczba wyświetleń: 37