Szymon Hołownia | Kontakt, telefon, infolinia


Szymon Hołownia


Kategoria: celebryci

Numer telefonu do Szymona Hołowni. Kontakt telefoniczny z Biurem Szymona Hołowni. Szymon Hołowni telefon, infolinia, adres korespondencyjny.

Szymon Hołownia kontakt

Szymon Hołownia jest polskim politykiem, dziennikarzem, pisarzem, publicystą, prezenterem telewizyjnym, a także działaczem politycznym. Współpracował on z Gazetą Wyborczą oraz publikował w różnych magazynach katolickich. Polityk jest też założycielem dwóch fundacji charytatywnych. 

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą uzyskać z Szymonem Hołownia kontakt mogą zrealizować to przez jego biuro przesyłając wiadomość mailową za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wszelkie zapytania interesanci powinni wysyłać na adres [email protected]. Konsultanci udzielają odpowiedzi zwrotnych najszybciej jak to możliwe. 

Szymon Hołownia adres e-mail: [email protected] 
Szymon Hołownia telefon: +48 500 686 730

Szymon Hołownia kontakt telefoniczny

Osoby, które chcą zrealizowania do Biura Szymona Hołowni kontakt telefoniczny mogą to wykonać, dzwoniąc pod numer telefonu, którym jest +48 500 686 730. Warto zaznaczyć, że połączenia odbierane są wyłącznie w określonych godzinach. Realizując połączenie można w danej chwili uzyskać wszystkie potrzebne informacje oraz uzyskać profesjonalną pomoc telefoniczną. 

Na głównej stronie internetowej biura Szymona Hołowni został udostępniony specjalny formularz kontaktowy. W celu uzyskania kontaktu, nalezy go usupełnić wpisując w odpowiednie miejsca wszystkie wymagane dane oraz treść. Poprawnie uzupełniony formularz trafia do Biura Obsługi Klienta. 

Aktualnie działający numer telefonu do Biura Szymona Hołowni to: +48 500 686 730
Adres e-mail: [email protected] 

Szymon Hołownia adres korespondencyjny

Interesanci, którzy preferują tradycyjną formę uzyskania kontaktu mogą wysłać list na niżej podany adres korespondencyjny. W liście należy podać wszystkie szczegóły zaistniałej sytuacji, aby konsultanci biura Szymona Hołowni nie mieli problemu ze zrozumieniem. Należy zaznaczyć, że wybierając ten kanał kontaktowy czas oczekiwania na odpowiedź zwrotną może być znacznie dłuższy. 

Szymon Hołownia adres korespondencyjny:
ul. Nowy Świat 41a
00-042 Warszawa

 

Liczba wyświetleń: 29