Siergiej Ławrow | Kontakt, telefon, adres


Siergiej Ławrow – Telefon, adres, kontakt


Kategoria: celebryci

Kto to jest Siergiej Ławrow? Siergiej Ławrow kontakt telefoniczny, infolinia, adres. Siergiej Ławrow telefon kontaktowy, adres e-mail.

Siergiej Ławrow kontakt

Siergiej Ławrow jest rosyjskim politykiem oraz dyplomatą. W latach 1992-1994 był on wiceministrem spraw zagranicznych Federacji Rosyjskiej. Później do 2004 roku był stałym przedstawicielem Federacji Rosyjskiej przy ONZ oraz Radzie Bezpieczeństwa ONZ. Od 2004 roku polityk jest Ministrem Spraw Zagranicznych Federacji Rosyjskiej oraz stałym członkiem Rady Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej. 

Niestety bezpośredni kontakt do Siergieja Ławrowa nie jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych osób. Polityk ze względu na bezpieczeństwo oraz prywatność nie udostępnia publicznie swoich danych kontaktowych. 

Siergiej Ławrow numer telefonu: ...

Siergiej Ławrow kontakt telefoniczny

Warto wiedzieć, że kontakt telefoniczny z Siergiejem Ławrowem nie jest możliwy do zrealizowania przez interesantów. Polityk nie udostępnił również adresu poczty elektronicznej. Telefon do Siergieja Ławrowa nie został opublikowany z tego względu, że bardzo ceni sobie on prywatność. 

Aktualnie działający numer telefonu do Siergieja Ławrowa to: Ten kanał kontaktowy nie jest obecnie dostępny dla zainteresowanych osób. 
Siergiej Ławrow adres e-mail: ...

Liczba wyświetleń: 17