SA Wardega WATAHA Krulestwo | Kontakt, numer, telefon, adres


SA Wardega WATAHA Krulestwo


Kategoria: celebryci

Sprawdź aktualne dane kontaktowe WATAHA Sylwester Wardęga. Aktualny kontakt telefoniczny oraz mailowy z Sylwestrem. Imperium Sylwester Wardęga kontakt oraz informacje dodatkowe.

Imperium Sylwester Wardęga

Sylwester Wardęga, właściciel firmy IMPERIUM SYLWESTER WARDĘGA oraz kanału na portalu YouTube o nazwie WATAHA. W internecie jest aktywny od 2014 roku. 

Dane kontaktowe IMPERIUM

Numer NIP: 5691854887
Numer REGON: 147216915

E-mail: [email protected]

Kontakt z SA Wardęga możliwy jest mailowo pod podanym adresem poczty elektronicznej.

Wardęga kontakt (dane adresowe)

Nowe Piegłowo, nr 11, 06-516, poczta Szydłowo

Widzowie Watahy często kontaktują się z Sylwestrem poprzez wiadomości prywatne na Instagramie. Wardęga jest bardzo aktywny i pozostaje w ciągłym kontakcie z fanami. 

Psiakobus Wardęga

Psiakobus to projekt Sylwestra Wardęgi, który ma na celu zdobyć pieniądze oraz artykuły potrzebne dla zwierząt w schronisku. W samochodzie przerobionym na wygląd psa Wataha prowadzi wywiady z różnymi influenserami. Wyświetlenia pod takimi filmami są bardzo wysoki ze względu na kłopotliwość pytań zadawanych przez Wardęgę. Cały dochód z reklam jest przekazywany na zakup karm, koców i zabawek do schroniska.

WATAHA o Wersow

Sylwester Wardęga na swoim kanale na YouTube punktuje zachowania najpopularniejszej polskiej influenserki — Wersow. Dziewczynie jako studentce prawa zarzuca się kradzież loga oraz zarabianie na cudzym znaku towarowym przez 2 lata. Sylwester w swoim materiale zwraca uwagę na zachowanie Weroniki. W internecie zawrzało po zasugerowaniu przez Wardęgę wykupienia logo, które przywłaszczyła sobie Wersow.
Jeśli Wataha posiada licencje na logo sowy Sylwester będzie w stanie zablokować ponad 250 zmonetyzowanych na kanale Wersow filmów.

Liczba wyświetleń: 6828