Papież Franciszek telefon | Numer, kontakt, adres


Papież Franciszek – Telefon, numer, adres


Kategoria: celebryci

Kim jest Papież Franciszek? Numer telefonu do Papieża Franciszka. Papież Franciszek adres korespondencyjny, adres e-mail, telefon kontaktowy, infolinia.

Papież Franciszek kontakt

Papież Franciszek jest argentyńskim duchownym rzymskokatolickim, jezuitą, a także arcybiskupem metropolitą Buenos Aires oraz Prymasem Argentyny. Od 2022 roku jest prefektem Dykasterii do Spraw Ewangelizacji. 

Kontakt z Papieżem Franciszkiem można uzyskać przesyłając wiadomość mailową za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wszystkie wiadomości oraz zapytania zainteresowane osoby powinny kierować na adres e-mail, którym jest [email protected]. Odpowiedzi są udzielane najszybciej jak to możliwe.

Papież Franciszek adres e-mail: [email protected]
Papież Franciszek numer telefonu:

Papież Franciszek telefon

Niestety kontakt telefoniczny do Papieża Franciszka nie jest dostępny. Ze względu na prywatność Papież nie publikuje swojego numeru telefonu. Kontakt można uzyskać wysyłając wiadomość mailową na wyżej podany adres. 

Aktualnie działający numer telefonu do Papieża Franciszka to: Ten kanał kontaktowy nie jest dostępny dla zainteresowanych osób.
Adres e-mail: [email protected]

Papież Franciszek adres korespondencyjny

Istnieje możliwość wysłania listu tradycyjnego do Papieża Franciszka na podany adres korespondencyjny. Osoby, które chcą napisać list powinny zaadresować go "Jego Świątobliwość Papież Franciszek. Casa Santa Marta. 00120 Città del Vaticano ".

Liczba wyświetleń: 321