Microsoft Teams infolinia | Kontakt, telefon, numer, wsparcie techniczne


Microsoft Teams infolinia


Kategoria: usługi

Infolinia Microsoft Teams dla użytkowników aplikacji. Numer telefonu i dane kontaktowe do Microsoft Teams. Wsparcie techniczne Microsoft Teams.

Infolinia telefoniczna Microsoft Teams 

Microsoft Teams jest to usługa świadcząca połączenia internetowe na żywo, używane w celach organizowania spotkań dla firm i w wypadku stacjonarnych spotkań między grupą osób, którzy korzystają z tego programu. Jest to usługa świadczona przez Microsofta więc wszelkie zgłoszenia czy próby kontaktu powinniśmy kierować do nich. Pierwszym z możliwości jest zadzwonienie pod numerem telefonu Działu Obsługi Klienta Microsoftu 801 802 000 lub +48 225 941 999, a następnie oczekiwać na rozmowę z konsultantem Microsoftu.

Należy pamiętać, że niekiedy dużo osób szczególnie w godzinach popołudniowych stara się skontaktować z Biurem Obsługi Klienta Microsoftu, podczas takiej sytuacji czas oczekiwania na połączenie może wynieść dłużej, niż początkowo można było założyć. Jeżeli więc linia połączenia jest zajęta, kontakt umożliwia ich strona, na którą trzeba się zalogować. Nie można skorzystać poprzez adres poczty elektronicznej Microsoftu, ponieważ jej nie posiadają. Poradniki odnośnie krok po kroku jak się skontaktować czy też dotyczące ustawień w Microsoft Teams można znaleźć na ich stronie.

Numer Microsoft 

Numer telefonu do Microsoft Teams to 801 802 000 lub +48 225 941 999, przekieruje nas do Biura Obsługi Klienta Microsoft i tam można rozwiązać problem w rozmowie z konsultantem. Infolinia Microsoftu działa w godzinach 8:00 do 20:00 w dni robocze. Po połączeniu należy podać jakiej usługi dotyczy nasz problem lub pytanie (w tym wypadku Microsoft Teams), przez resztę czasu rozmowa będzie miała na celu rozwiązanie problemu.

 

Liczba wyświetleń: 186