Michał Szpak kontakt | Numer, adres, telefon


Michał Szpak Kontakt


Kategoria: celebryci

Numer telefonu do managementu Michała Szpaka. Michał Szpak kontakt telefoniczny. Kontakt mailowy z Michałem Szpakiem. Telefon kontaktowy Michał Szpak.

Kontakt Michał Szpak

Michał Szpak jest polskim piosenkarzem, który wykonuje muzykę inspirowaną brzmieniem z lat 80 oraz 90. Zdobył nagrodę w kategorii SuperArtysta oraz Grand Prix Złote Opole 2016 na 53. KFPP. Jest on zdobywcą drugiego miejsca w programie talent show TVN X-Factor, a także zwycięzcą Festiwalu Piosenki Rosyjskiej z utworem „Oczy czarne”.

Kontakt z Michałem Szpakiem jest możliwy wyłącznie przez jego management. Prywatny telefon do Michała Szpaka nie jest publikowany, ponieważ artysta bardzo ceni sobie prywatność.

Wszystkie zainteresowane osoby mają możliwość przesłania wiadomości mailowej, wykorzystując w  tym celu pocztę elektroniczną. Wszelkie zapytania oraz innego rodzaju wiadomości należy kierować na adres [email protected].

Obecnie działający numer telefonu do managementu Michała Szpaka to: 694 008 777 oraz 791 398 907
Michał Szpak adres e-mail: [email protected]

Michał Szpak kontakt telefoniczny

Bezpośredni kontakt telefoniczny do Michała Szpaka niestety nie jest możliwy do zrealizowania. Dostępny jest wyłącznie telefon do managementu artysty. W celu uzyskania informacji dotyczących bookingu koncertowego, produkcji, szczegółów logistycznych lub współpracy należy zrealizować połączenie pod numerem 694 008 777. Kontakt do road managera Michała Szpaka działa pod numerem 791 398 907.

Numer telefonu do managementu Michała Szpaka: 694 008 777 oraz 791 398 907
Adres e-mail: [email protected]

Liczba wyświetleń: 785