Love me or Leave infolinia


Kategoria: media

O czym jest program Love me or Leave? Love me or Leave telefon kontaktowy, adres e-mail, infolinia. Love me or Leave me kontakt telefoniczny.

Love me or Leave me gdzie obejrzeć?

Love me or Leave me jest programem typu reality. Polega on na tym, że osiem par przez jakiś czas zamieszkuje na Wyspach Kanaryjskich w przepięknej willi. Każda para musi wykonać wiele zadań oraz wziąć udział w warsztatach z ekspertami, który szczegółowo przeanalizują ich relacje oraz pomogą im nad nią pracować w razie jakichkolwiek niedociągnięć. Do finału dostają się trzy pary, które będą rywalizować o nagrodę pieniężną w wysokości stu tysięcy złotych. 

Wiele osób się zastanawia, gdzie obejrzeć wszystkie odcinki programu Love me or Leave me. Taka możliwość istnieje na platformie TVP VOD. Wcześniej jednak należy wykupić dostęp wybierając odpowiednią subskrypcję. 

Love me or Leave telefon:

Love me or Leave me kontakt

Niestety do programu Love me or Leave me kontakt nie jest dostępny dla zainteresowanych osób. Interesanci nie mają możliwość skorzystania z numeru telefonu ani przesłania wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Dotycząca reality Love me or Leave me infolinia również nie jest prowadzona. 

Osoby, które chcą uzyskać wszelkie informacje o programie Love me or Leave me mogą zrealizować kontakt ze stacją TVP, która go emituje. Na stronie internetowej TVP można również uzupełnić dostępny formularz kontaktowy, aby uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. 

Aktualnie działający numer telefonu do programu Love me or Leave to: Ten kanał kontaktowy nie jest obecnie obsługiwany. 
Love me or Leave adres e-mail:

Liczba wyświetleń: 350