Google infolinia | Telefon, adres, kontakt, numer, dane kontaktowe


Google infolinia


Kategoria: media

Połącz się z infolinią Google! Znajdź odpowiedź na infolinii Google! Zespół Google jest dostępny pod telefonem! Infolinia Google jest dostępna 24h/7!

Szukasz numeru, aby łączyć się z infolinią Google? Sprawdź dostępną infolinię GOOGLE! Spróbuj skontaktować się przez telefon z Google online! Wybierz numer do Google i sprawdź, jak działa infolinia Google teraz! 

Infolinia GOOGLE Polska

Telefon: 800 702 429
Kontakt z infolinią Google Polska jest dostępny przez 24 godziny przez 7 dni w tygodniu w języku angielskim. Numer telefonu do Google działa całodobowo.

Kontakt Google – dla prasy

Jeśli jesteś dziennikarzem, wyślij e-mail na adres: [email protected]

Numer do Google

Telefoniczny kontakt z Biurem Obsługi Klienta Google możliwy jest dzięki infolinii. Wybierając numer do Google, należy pamiętać, aby dokładnie przedstawić pracownikowi infolinii problem lub zapytanie. Warto również korzystać z poczty elektronicznej.

 

Liczba wyświetleń: 28291


Jak dodać numer telefonu do konta Google?

Aby dodać numer telefonu do Google, należy otworzyć konto Google. Następnie konieczne jest odnalezienie sekcji Dane Osobowe. W tym miejscu należy wybrać Informacje kontaktowe -> telefon. Ostatnią czynnością, która pomoże dodać numer telefonu do konta Google jest wpisanie telefonu w odpowiednie pole. Warto również dodać pomocniczy numer kontaktowy, w razie utraty hasła, może być on pomocny.