Sprawa dla reportera infolinia | Kontakt, telefon, adres, e-mail


Sprawa dla reportera kontakt


Kategoria: media

Sprawa dla reportera kontakt do redakcji. Telefon do redakcji sprawa dla reportera. Aktualne dane kontaktowe sprawa dla reportera na stronie infolinii.

Sprawa dla reportera infolinia

Sprawa dla reportera — program telewizyjny interwencyjny autorstwa Elżbiety Jaworowicz emitowany na TVP1 oraz w serwisie TVP VOD z przerwami od 29 stycznia 1983 roku. Celem programu jest interwencja w trudnych, konfliktowych sprawach społecznych i potencjalna pomoc w rozwiązaniu trudnych sytuacji życiowych.

Sprawa dla reportera kontakt

Wiele osób borykając się z problemami, szuka numeru do sprawy dla reportera. Sprawa dla reportera infolinia działa pod numerem +48 22 856 61 61 oraz mailowo na adres [email protected]. Warto zgłosić się na infolinię, aby uzyskać potrzebne informacje o programie na stacji TVN, lub zgłosić sprawę wartą telewizyjnej uwagi. Opłaty za połączenia telefoniczne zależne są od operatora.

Elżbieta Jaworowicz sprawa dla reportera kontakt

Aby zgłosić się bezpośrednio do programu sprawa dla reportera, zadać pytanie Elżbiecie Jaworowicz, poprosić o pomoc, wystarczy wysłać wiadomość na adres mailowy [email protected]. Zgłoszenie się do sprawy dla reportera może pomóc w rozwiązaniu powstałego problemu. 

Sprawa dla reportera telefon: +48 22 856 61 61

Sprawa dla reportera adres e-mail: [email protected] 

 

Liczba wyświetleń: 65394