Onet infolinia | Kontakt, telefon, adres, numer, dane kontaktowe


Onet Infolinia


Kategoria: media

Telefoniczny kontakt z portalem Onet możliwy dzięki infolinii kontaktowej. Aktualne dane kontaktowe Onet. Kontakt z Biurem Obsługi Klienta Onet, telefonicznie oraz mailowo.

Onet telefon

Kontakt telefoniczny z Onet możliwy jest w dni robocze (poniedziałek-piątek) w godzinach 9:00-17:00. Konsultanci odpowiadają na pytania w godzinach pracy BOK Onet. Telefon przeznaczony jest do kontaktu w sprawach związanych z portalem Onet. Numer Onet dostępny jest w wybranych godzinach.

Numer infolinii Onet: 12 26 00 20 

Onet — dane kontaktowe

Jeżeli chodzi o kwestie związane z działaniem poczty Onet, skargi oraz pytania należy kierować na podany poniżej adres poczty elektronicznej. Pomoc techniczna zostanie udzielona w najszybszym możliwym czasie.

E-mail: [email protected]

Problemy z dostępem do O!konta można rozwiązać dzięki pomocy pracowników Onet. Wystarczy napisać wiadomość z opisem nieprawidłowości i wysłać ją na adres poczty elektronicznej.

E-mail: [email protected] 

Poczta Onet oferuje swoim usługobiorcom czat na żywo dostępny na stronie, z dostępnych kategorii można wybrać pasującą do problemu i uzyskać więcej informacji lub połączyć się z konsultantem, który rozwieje wszystkie wątpliwości i naprawi kłopot. Inne dane kontaktowe takie jak adres nie zostały podane bezpośrednio do Onet, jednak można sprawdzić je na stronie właściciela marki.

Ringier Axel Springer — właściciel marki Onet. 

Liczba wyświetleń: 44655