TVP infolinia | Informacje dodatkowe, adres, telefon, kontakt, numer


TVP infolinia


Kategoria: media

Pomoc techniczna działa jak infolinia tvp. Telefon tvp działa nieustannie. Każdy numer tvp jest widoczny w serwisie. Infolinia tvp udziela informacji. Nr tvp

Każdy, kto potrzebuje telefonu do TVP, powinien skontaktować się telefonicznie. Centrum Obsługi Klienta TVP jest miejscem, do którego warto dzwonić zawsze wtedy, kiedy jest potrzebne uzyskanie niezbędnych danych. Chcąc sprawdzić, czy numer telefonu TVP znajduje się w sieci, warto sprawdzić internetową książkę z numerami online. Będąc świadkiem jakiegoś wydarzenia, można wybrać telefon do TVP i opowiedzieć co się stało. 

Infolinia TVP

Telefon: (22) 547 42 02 

Adres e-mail: [email protected]

Kontakt z infolinią Redakcji TVP Telewizja Polska

Telefon: (22) 547 44 50 (kontakt dla widzów)
Telefon: (22) 547 80 00 (informacja o numerach TVP)

Numer telefonu do telewizji obsługiwany jest przez konsultantów. Można skontaktować się w sprawie ciekawych wydarzeń. Warto również przesłać dowody na adres poczty elektronicznej.

Telewizja Polska infolinia 

Zarząd Telewizji Polskiej zdecydował o uruchomieniu specjalnej infolinii w sprawie zmiany standardu nadawania naziemnej telewizji cyfrowej. Telefoniczna infolinia TVP działa dzięki współpracy z Emitelem. Dzwoniąc pod numer 22 711 77 77 można uzyskać podstawowe wsparcie konsultantów. Pracownicy infolinii TVP udzielają wszelkich potrzebnych informacji na temat nowego standardu nadawania naziemnej telewizji cyfrowej. Kontakt możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00. Infolinia Telewizji Polskiej informuje także o przesunięciu zmiany standardu nadawania ze względu na sytuację geopolityczną.

Telefon: 22 711 77 77

Oczywiście podany telefon to także numer do TVP Info oraz innych programów podległych Telewizji Polskiej.

Liczba wyświetleń: 15263