Lech Wałęsa | Telefon, adres, kontakt


Lech Wałęsa – Kontakt, telefon, adres


Kategoria: celebryci

Kim jest Lech Wałęsa? Lech Wałęsa kontakt telefoniczny, numer telefonu, adres e-mail, infolinia. Lech Wałęsa adres korespondencyjny.

Lech Wałęsa kontakt

Polski polityk Lech Wałęsa jest również elektrykiem, działaczem związkowym, dysydentem, a także czołowym działaczem oraz bohaterem opozycji demokratycznej w Polsce Ludowej. Jest on również współzałożycielem oraz pierwszym przewodniczącym NSZZ Solidarność. Warto zaznaczyć, że polityk jest laureatem Pokojowej Nagrody Nobla. W latach 1990-1995 był prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej. 

Interesanci, którzy chcą uzyskać do Lecha Wałęsy kontakt mogą zrealizować to poprzez jego biuro, które zlokalizowane jest w Gdańsku. Istnieje możliwość przesłania wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Zapytania oraz innego rodzaju wiadomości można kierować na adres [email protected] Odpowiedzi na wiadomości są odsyłane najszybciej jak to możliwe. 

Lech Wałęsa adres e-mail: [email protected]
Lech Wałęsa telefon: 58 772 42 00

Lech Wałęsa kontakt telefoniczny

Do Biura Lecha Wałęsy telefon działa pod numerem 58 772 42 00. Wykonując połączenie na podany numer natychmiast można uzyskać wszystkich potrzebnych informacji oraz odpowiedzi na wszelkie zapytania. Połączenia odbierane są wyłącznie we wcześniej ustalonych godzinach.

Obecnie działający numer telefonu do Biura Lechy Wałęsy to: 58 772 42 00

Lech Wałęsa adres korespondencyjny

Osoby, które preferują tradycyjną formę uzyskania kontaktu mają możliwość wysłania listu na podany adres korespondencyjny Biura Lecha Wałęsy. Należy pamiętać, że korzystając z tego kanału kontaktowego czas oczekiwania na odpowiedź zwrotną jest znacznie dłuższy niż przy skorzystaniu z innych form kontaktowych.

Lech Wałęsa adres korespondencyjny:
Europejskie Centrum Solidarności
Plac Solidarności 1
80 – 863 Gdańsk
III piętro, lok. 325

Liczba wyświetleń: 18