Krzysztof Bosak | Telefon, kontakt, infolinia


Krzysztof Bosak


Kategoria: celebryci

Aktualny numer telefonu do Biura Poselskiego Krzysztofa Bosaka. Krzysztof Bosak kontakt telefoniczny, adres e-mail, adres korespondencyjny.

Krzysztof Bosak kontakt

Warto wiedzieć, że Krzysztof Bosak jest polskim politykiem. Był on prezesem Młodzieży Wszechpolskiej oraz współzałożycielem i jednym z liderów Konfederacji Wolność i Niepodległość. Polityk był również kandydatem na urząd prezydenta RP w pierwszych oraz drugich wyborach 2020 roku. 

Interesanci, którzy chcą uzyskać z Krzysztofem Bosakiem kontakt mogą to zrealizować za pośrednictwem jego Biura Poselskiego. Zainteresowane osoby mają możliwość przesłania wiadomości mailowej za pomocą poczty elektronicznej. Wszelkie zapytania należy kierować na adres [email protected]. Odpowiedzi zwrotne udzielane są najszybciej jak to możliwe.

Krzysztof Bosak adres e-mail: [email protected]
Krzysztof Bosak numer telefonu: 519 115 095

Krzysztof Bosak kontakt telefoniczny

Udostępniany przez Krzysztofa Bosaka kontakt telefoniczny dotyczy jego Biura Poselskiego. Połączenia mogą być zrealizowane pod numerem 519 115 095. Jest to najszybszy dostępny kanał kontaktowy, który umożliwia natychmiastowe otrzymanie potrzebnych informacji oraz uzyskanie pomocy telefonicznej. 

Z Krzysztofem Bosakiem wszystkie zainteresowane osoby mogą skontaktować się również, korzystając z portali społecznościowych, do których należy Twitter, Instagram oraz Facebook. Można przesłać wiadomość prywatną lub zostawić komentarz pod udostępnionym postem. 

Obecnie działający numer telefonu do Biura Krzysztofa Bosaka to: 519 115 095
Adres e-mail: [email protected]

Krzysztof Bosak adres korespondencyjny

Osoby, które preferują tradycyjną formę uzyskania kontaktu mogą wysłać list na podany adres korespondencyjny Biura Poselskiego Krzysztofa Bosaka. Należy zaznaczyć, że w liście powinny zostać zawarte wszystkie istotne informacje oraz powód jego napisania. Wybierając ten kanał kontaktowy czas oczekiwania na odpowiedź zwrotną może być znacznie dłuży niż w przypadku poczty elektronicznej. 

Krzysztof Bosak adres korespondencyjny:
Biuro Poselskie Krzysztofa Bosaka - Filia w Kielcach
Złota 19
25-015 Kielce

Liczba wyświetleń: 53