Kaja Godek | Telefon, kontakt, adres


Kaja Godek – Telefon, kontakt, adres


Kategoria: celebryci

Kim jest Kaja Godek? Aktualny numer telefonu do Kai Godek. Kaja Godek adres e-mail, infolinia, kontakt telefoniczny. Kaja Godek telefon kontaktowy.

Kaja Godek kontakt

Kaja Godek jest polską aktywistką antyaborcyjną oraz konserwatystką. Warto zaznaczyć, że z wykształcenia jest ona anglistką. W 2019 roku Kaja otwierała listę Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy w wyborach do Parlamentu Europejskiego, gdzie reprezentowała Fundację Życie i Rodzina. Należy wiedzieć, że w 2013 oraz 2015 roku była pełnomocniczką Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „Stop Aborcji”. Aktywistka została odznaczona medalem świętego brata Alberta. 

Interesanci, którzy chcą uzyskać z Kają Godek kontakt mogą to zrealizować za pośrednictwem portali społecznościowych takich jak Facebook czy Instagram. Można wysłać wiadomość prywatną lub zostawić komentarz pod dodanym postem.

Kaja Godek numer telefonu: ...

Kaja Godek kontakt telefoniczny

Niestety prywatny telefon do Kai Godek nie jest dostępny dla zainteresowanych osób. Aktywistka nie publikuje swoich prywatnych danych kontaktowych ze względu na własne bezpieczeństwo. 

Aktualnie działający numer telefonu do Kai Godek to: Ze względu na prywatność ten kanał kontaktowy nie został opublikowany.
Kaja Godek adres e-mail: ...

Liczba wyświetleń: 564