Julia Roberts telefon | Kontakt, numer, adres, infolinia


Julia Roberts – Telefon, kontakt, adres


Kategoria: celebryci

Kim jest Julia Roberts? Julia Roberts kontakt telefoniczny, adres, e-mail, numer. Julia Roberts telefon kontaktowy, portale społecznościowe, infolinia.

Julia Roberts kontakt

Julia Roberts jest amerykańską aktorką, a także producentką filmową. Warto zaznaczyć, że gwiazda jest laureatką Oscara za rolę w filmie Erin Brockovich. W 2007 roku została uznana za jedną z najbogatszych kobiet w branży rozrywkowej.

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą uzyskać z Julią Roberts kontakt mogą skorzystać z dostępnych portali społecznościowych, jakimi są między innymi Instagram, TikTok, Facebook, YouTube oraz Twitter. Fani mogą wysłać prywatną wiadomość lub zostawić komentarz pod udostępnionym postem.

Julia Roberts numer telefonu:

Julia Roberts telefon

Niestety bezpośredni telefon do Julii Roberts nie jest dostępny ze względu na prywatność, a także bezpieczeństwo gwiazdy. Kontakt mailowy również nie jest dostępny dla zainteresowanych osób. Interesanci mają wyłącznie możliwość skorzystania z portali społecznościowych, które zostały wyżej wymienione. 

Aktualnie działający numer telefonu do Julii Roberts to: Ten kanał kontaktowy nie jest obecnie obsługiwany ze względu na prywatność gwiazdy. 
Julia Roberts adres e-mail:

Liczba wyświetleń: 417