ZYS Infolinia | Kontakt, numer, telefon, adres, dane kontaktowe


ZYS Infolinia


Kategoria: usługi

Kontakt ZYS dostępny na stronie. Skontaktuj się przy pomocy infolinii. Dane kontaktowe dostępne po wejściu na infolinię.

Kontakt ZYS

Kontakt ZYS dostępny jest na dwa sposoby. Jednym z nich jest wykonaine połączenia na numer infolinia ZYS. Z kolei innym sposobem na uzyskanie kontakt ZYS jest wysłanie wiadomości na pocztę elektroniczną ZYS. ZYS posiada dwa adresy email. Warto wspomnieć, że odpowiedź na wiadomość email jest znacznie dłuższa niż w przypadku skorzystania z infolinii.
Adres placówki: Pławce 5a, 63-000 Pławce
Adres email: [email protected]
Adres email: [email protected]

Infolinia ZYS

Jednym ze sposobów na uzyskanie kontakt ZYS jest skorzystanie z dostępnej infolinii. Aby uzyskać kontakt ZYS należy wykonać połączenie na numer infolinii. Numer infolinia ZYS na jaki należy dzwonić to 061 285 19 91. Należy wspomnieć, że forma skontaktowania się z infolinia ZYS poprzez połączenie telefoniczne jest znacznie szybsza niż w przypadku skorzystania z adresu poczty elektronicznej, ponieważ nie trzeba oczekiwać na wiadomość zwrotną, a można prowadzić rozmowę i uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania związane z ZYS bez czekania na odpowiedź mailową. Kolejną ważną informacją jest to, że godziny pracy ZYS nie są dostępne na stronie, więc trzeba doinformować się na własną rękę w jakich godzinach infolinia ZYS jest dostępna.
Numer telefonu: 061 285 19 91

Liczba wyświetleń: 707